166

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Trzeba przerobić sztyce z tego co wiem i inne łożysko główki ramy. Dodatkowo trzeba do ramy dospawać ograniczniki pod nową półkę. Sprzedaj go i kup sporta po szlifie za 50% ceny MTka:)

167

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Kumpel ma w MTku lagi z R6 i zadowolony.

168

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Po ile masz to 525 w trakcie remontu?

169

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Tak to będzie wyglądać:)
[url]http://www.fz07oc.com/attachments/20160116_183310-1-jpg.709/[/url]

170

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Tak to nie warto. Jak zmieniać to lagi z półkami. Będziesz później dorabiał ośkę adaptery do zacisków itd? Przecież to ani nie bedize dobrze działać ani wyglądać w większości przypadków. Zawias z R6 załatwi Ci sprawę, jedynie będzie trzeba go zmiękczyć troszkę bo będzie zbyt twardy moim zdaniem dla MTka z racji na inny rozkład masy.
Kupujesz to
[url]http://allegro.pl/zawieszenie-lagi-komplet-yamaha-r6-rj15-i7222416941.html[/url]
+ koło do tego i zaciski + pompa. Montujesz i jeździsz:)

171

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Tam jeszcze kąt główki ramy się liczy i środek ciężkości rzucony na przednie koło przez silnik. W MTku tego nie osiągniesz tak w 100%.
Nie dla jaj japońce latają na pomotanych sportach na gymkhanie

172

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Lepsze lagi czyli że co:P ?

Jak chcesz lepsze a nie ładniejsze to z R6 pasują w miarę bez problemu. Będziesz tam miał już wstępne napięcie sprężyny, kompresję i odbicie. Osobiście uważam że nie ma sensu ale pewnie i tak bym wykonał taką operację z ciekawości. Musisz liczyć się z tym że trzeba wymienić jeszcze przednie koło, tarcze, zaciski i pompę:) Koszt operacji żeby to miało ręce i nogi to pewnie z 3-4koła. Do jazdy po placu, moim zdaniem "flaczek" MTka jest bardzodobry

173

(11 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Heh motocykl z pompą wody ale bez pompy oleju:P Genialne!!

No nie jest to leżak, tylko nowa guma więc tanio to pojęcie względne jeśli zazwyczaj kupuje się opony 3-4letnie:)

Sam też wole kupić taniej leżaka więc oczywiście rozumiem, rosso3 byłem ciekaw i kupiłem kilka sztuk żeby potestować, zazwyczaj rosso2.

175

(13 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Wytłumaczcie mi jak nie jeździć takim motocyklem w systemie "pizda, hamulec, pizda" ? Przecież to jest niewykonalne.

176

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

ślimak na maksa niebezpieczny a reszta kozak:)

177

(41 odpowiedzi, napisanych KTM)

Podłącz do kompa jak będzie miał problem z rozruchem i zobacz jaką wartość TPS wskazuje, nie dotykając manetki.

178

(128 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

[url]https://i.imged.pl/33b-parawan-plazowy-z-podloga-zagiel-cieniowy-2116050360.jpg[/url]

Idź na całość.

179

(4 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Chyba że chcesz etz 251 policyjną? Tym już w pucharze możesz wystartować przynajmniej.

180

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Bardzo ładny motor. Nic nie widze.