1 Ostatnio edytowany przez babel (2018-02-15 18:35:45)

Temat: [K] WR250r - kupię

Jak w temacie - zarejestrowaną lub z dokumentami do rejestracji.
Może być do remontu lub poprawek estetycznych- zależy od ceny.
Może być w ładnym stanie 
Rozważę każdą opcję

2

Odp: [K] WR250r - kupię

Jakbyś chciał to rozważam sprzedaż ale wersji f z bigborem na 290 jakieś 30mth po kapitalnym na kołach enduro 2004 za ok 10k.

Hsq SMR 511
#511

3

Odp: [K] WR250r - kupię

Hej - dzięki chcę zdecydowanie R .

4

Odp: [K] WR250r - kupię

A jeszcze pytanko czym się rożni wersja R od X - wiadomo kołami i ponoc przednim zawiasem - wie ktoś cos o tym ?

5

Odp: [K] WR250r - kupię

Silnik ten sam w x i r. Bryka jest super więc jak trafisz na rke, które rzadko kiedy są na sprzedaż to bierz.

WR250X -> Husaria 701

6

Odp: [K] WR250r - kupię

Nie no wiem że ten sam silnik  - czym się różnią - bo - x może łatwiej kupic a chciałbym na brudasach w terenie latać
Wg mnie jest większa tarcza i inna piasta - więc nie przedłożysz kół od R do S ( tak jak np można to zrobić w DRZcie)
Bo tarcza z X nie pasuje do koła z R ki  - tylko co jeszcze.
Dochodzi inny zawias przód ? ale czy tył tez ?
Tak teoretyzuje jakby się trafił X czy warto np zmienić np zawias przód i koła i czy to wystarczy ?

7

Odp: [K] WR250r - kupię

Zawias jest ten sam. Półki są inne i X ma większy rozstaw lag. Ciężko jest znaleźć koła ale łatwiej jest kupić X'a i dokupić koła do enduro niż w drugą stronę. Na forum Rodman (chyba) sprzedaje przednie koło enduro do X'a. Z tego co pamiętam tył jest taki sam: amor, wahacz i tarcza hamulcowa więc koło z R'ki wchodzi P&P. Ale ja to bym jednak polecił DRZ'te :D Miałem dwa i jak bym miał wybierać to bym kupił Suzuki.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

8

Odp: [K] WR250r - kupię

Ja miałem też DRZ przed exc- chyba chce coś nowego spróbować.
Póki co wr250r  - może X
Ciekawe jak szybko po moich próbach będę  znowu szukał EXC ....
Może żeby nie ograniczony budżet...exc500 :) ehh

9

Odp: [K] WR250r - kupię

Nadal aktualne:
Przeglądam sobie ogłoszenia - są dwie R ki - no łapię za telefon - i zonk - obie bez papierów - Ja się pytam jak - co itp?
- nie zginęła komuś R k a:
[url]https://sprzedajemy.pl/yamaha-wr-250-r-2010r-wtrysk-bytom-6bea9f-nr55033959[/url]
[url]https://sprzedajemy.pl/yamaha-wr250r-sprzedam-zamienie-lublin-2-6bea9f-nr54875909[/url]

10

Odp: [K] WR250r - kupię

Niekoniecznie muszą być podjebane, duża ilość takich moto bez papierów, jest Np z parkingów policyjnych z Anglii lub innych państw, zabierają dowód, a potem moto można wykupić chyba z takiego parkingu........ ale oczywiście na 90% są ciepłe ( i ten brak okleiny :P )

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

11

Odp: [K] WR250r - kupię

Brak okleiny mam w ... :P - bo mam plan na większy zbiornik - taka mała wyprawówka

12

Odp: [K] WR250r - kupię

Ja bym na twoim miejscu poszedł w Crf L i za resztę kasy przerobił.
Była taka miała zbiornik,wydech,zębatki i power comander widziałem  gdzieś w necie,roczna czy dwuletnia 20 tysi

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

13

Odp: [K] WR250r - kupię

ŁukaszG napisał/a:

Ja bym na twoim miejscu poszedł w Crf

...250 Rally

https://www.bikepics.com/members/81

14

Odp: [K] WR250r - kupię

delta napisał/a:
ŁukaszG napisał/a:

Ja bym na twoim miejscu poszedł w Crf

...250 Rally

Zajebisty! Nawet nie wiedziałem że cos takiego istnieje. Pewnie jara 3L na 100km idealny sprzęt na dalekie wyprawy.

15

Odp: [K] WR250r - kupię

crf 250 L/rally jest słabsza od WRki, cięższa i bardziej plastikowa. Ten motocykl w rzeczywistości nie jest tak ładny jak na obrazku a silnikowi bliżej do cbr 250 niż rasowej crfy... już chyba lepiej rozważyć wr 250f ;)

CRF450R - trying to handle the beast