271

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja to tylko mam nadzieje że jest tam przynajmniej 10L paliwa w zbiorniku bo jak mniej to nawet 100km nie zrobisz:P Mój rekord spalania średniego to 13L w LC8

272

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja też ich na tor używam, w zupełności wystarczające. Jedynie zastanawiam się czy nie warto zmienić na diablo III ale zupełnie inne hajsy potrzeba więc jeszcze poczekam aż będą jakieś stare doty:)  W cenie III to ja mam 3 ale sztuki dwójek:P

273

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

haczyka nie ma:D Zajebista opona i tyle. Używam ich od wielu lat. Za 180zł mogę Ci ją ogarnąć.

274

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Oooo panie... to my w drodze powrotnej z Kisielina wpadniemy jeszcze na rybki... nosz kurna komplet:D To moja druga szajba życiowa

275

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Tam jest jakis procek, musisz poczytać bo z akumulatorów się doktoryzować już nie będę:)

276

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wydaje mi się że jak jest z niego pobierana energia i jednocześnie jest on ładowany to trochę inaczej to działa, dodatkowo regulator napięcia. Uważam że rozchodzi się o te proste prostowniki beż żadnego sterownika żeby do nich nie podłączać tego aku bo może być jakiś pożar czy cuś... .  A może zwyczajnie nas dymają na kase? i przyjmują zakłady w dziale marketingowym kto wiekszego kutasa wsadzi w mózgi konsumentów - Kto wie:D Nie interesowałem się tym tak bardzo aż do dzisiaj:P

277

(20 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Letko 5':P

278

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Dokładnie już nie pamiętam o co chodzi i nie chce mi się tego doczytywać ale skraca się ich żywotność ładując zwykłą ładowarką. Gdzieś w necie o tym można przeczytać, głównie na forach modelarskich.

279

(20 odpowiedzi, napisanych Garaż)

5' mu tam wejdzie bo z tego co widzę wahacz jest z exc - mam rację?

280

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

No tak, racja ładowarkę najlepiej do zabawek RC kupić bo będzie najtańsza.

281

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wadą jest to że łatwo go rozładować, zaletą jest to że można go bardzo szybko naładować i nie traci swoich właściwości po rozładowaniu.
Największą zaletą jest waga i bardzo duży prąd rozruchowy, ogólnie zajebisty ale jak się robi trasy blisko domu bo jak gdzieś cie zaskoczy w trasie ( a może się tak wydarzyć) to tylko odpalanie na pych Ci pozostaje.

282

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Jak coś to mam takie aku dużo taniej:P Ten konkretny który kupiłeś Żonkil do 690 u mnie 400zł:)

283

(174 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ulala:) Też chce to zrobić w SD, fajna opcja moto mega szybko kręci rozrusznikiem.
Widzę robisz Ferrari wśród KTMów:P  Jak już będziesz miał wszystko poskręcane na wiosnę to zapraszam na Stary Kisielin na wspólne latanie, myślę że kilka osób z forum by się zebrało.

284

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

z ciekawostek jeszcze Mitas Force + podobno bdb opona i za smieszne pieniądze. Kurde, tyle tego jest że nie wiem na co zmienić... .

285

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To mało wytrzymał, ostry zawodnik jesteś:D

Diablo rosso ii wytrzyma podobnie albo trochę mniej ale gwarantuje z głupoty nie puści.