1,186

(52 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Stalowe zawsze niby bezpieczniej ale moim zdaniem czuć różnice... przynajmniej w CRF. Moto gorzej się wkręca i podkreślam że nie jestem jakimś zawodowcem a już to czuje więc coś musi być na rzeczy. Do lasu jak wstawiają stalówki do 450 to nie są w stanie odczuć różnicy bo to i tak mega mocne moto ale jak polatałem na tytanach u siebie a wskoczyłem na stalówki u kumpla to jest różnica.

1,187

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Larsson

1,188

(52 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Planowanie to normalna sprawa jeśli jest zrobione z głową, jak głowica krzywa albo zjedzona od uszczelki to nie ma co zakładać. 5 czy 10 setek nie mogło zabić tego moto:) Generalnie takie wartości to zdecydowanie mniej niż sama różnica między nową a starą uszczelką bo każda firma daje minimalnie innej grubości uszczelki, nawet fabryczne się różnią między sobą. Ostatnio jak robiłem głowicę do 636 to gdybym jej nie splanował to po dokręceniu by chyba pękła bo była tak krzywa na środku.

1,189

(10 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jeśli musi być 125 to nie masz innej opcji jak 2t. Pojemność 125 w 4t to muł aż głupio.

1,190

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Dokładnie... przy dzwonie zawsze nagle wychodzą wszystkie smaczki:)

1,191

(25 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Dzinkss napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Ciekawy byłem tylko, bo sam go chciałem kiedyś kupić ale mnie ktoś ubiegł. (najwyraźniej Johny) :)
Musisz zaparzyć melisy.

Ciebie chyba wszyscy ubiegli najwidoczniej i widocznie musisz przyjąć tabletki "weź niepierdol, kup sobie w końcu coś fajnego". W pozytywnym kontekście oczywiście:))

Przecież kupiłem, kryterium miałem tylko jedno " coś lepszego od Husaberga" . Oczywiście w pozytywnym kontekście.

1,192

(11 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Cześć, zagadaj do jakiegoś ślusarza:)

1,193

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

A co ma wiedzieć o przeprowadzonym remoncie? Wszystko napisał, nie musiał tego robić sam przecież. Jeden z lepszych opisów jaki widziałem... zazwyczaj jakieś głupoty ludzie piszą a tu konkretnie.
A drogi jest, to prawda:)

1,194

(71 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jest skill

1,195

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

W nowym moto w książce serwisowej jest opisane co obejmuje a co nie gwarancja producenta.
Nie masz raczej szans zareklamować np. sprzęgła itd.
Łańcuszek rozrządu, tłok i resztę rzeczy które zużyją się szybciej niż jest to przewidzane w manualu są wymieniane na gwarancji.
Motocyklówka w PL nawet na poziomie nowych sprzętów to cały czas ciułanie kasy i ugrywanie każdej złotówki bo są małe marże więc o uznanie gwarancji ciężko. W samochodach nowych jest zajebiście... wymieniają jak leci i się jeszcze cieszą:) Np wtryski które można było wyczyścić wymienili na nowe bo stwierdzili że im się to opłaca, zawieszenie regularnie serwisują na gwarancji... ogólnie życ nie umierać. Mowa o Daci Duster.

1,196

(33 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

kolega ma 636 na A2

1,197

(52 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Kurde... jak będziesz miał taką możliwość to mam listę części na zapas do CRF:) Bardzo chętnie skorzystam z takiej możliwości.

1,198

(52 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

jak chcesz nowe to szukaj czesci w USA wyjdzie z 50% taniej.

1,199

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jutro Ci to zrobię rano

1,200

(41 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Fajne:P