1 Ostatnio edytowany przez tabul (2016-12-09 10:54:34)

Temat: Honda xr650r

Siema sprzedam moją Hondę ;) Honda szybsza niż wygląda ;)

http://forum.super-moto.pl/topic33343-x … tabul.html

Sprzedam tylko za duży hajs bo jakoś mi się nie spieszy i hajsu nie potrzebuję ale szkoda aby się marnowała w garażu bo nie mam czasu jeździć, wolę z dzieckiem czas spędzać, a jak już mam chwilę aby np jechać na miasto po części to biorę fazera bo ma kufer ;) W tatym sezonie jakoś niecałe 1000km zrobiłem więc chyba rozumiecie decyzję...
Także ten tanio nie będzie bo remont kosztował i wszystko w temacie wyżej i wszystkie wymienione części posiadam ;)
Brak jakichkolwiek luzów na zawieszeniu.
Pozdro

tel 791767371

Fazer 600

2

Odp: Honda xr650r

tabul napisał/a:

Sprzedam tylko za duży hajs

Tzn. jaki? Dałbyś też więcej niż 1 zdjęcie.

EXC 525 in progress

3 Ostatnio edytowany przez tabul (2016-12-09 17:37:29)

16 tysi dla negocjatorów...
http://images82.fotosik.pl/224/dfc0841e6c2aff58.jpg
http://images82.fotosik.pl/224/1d3dd49ff881a0d9.jpg
http://images83.fotosik.pl/223/789ad16b1c9d5f8a.jpg
http://images81.fotosik.pl/223/deed0ae4b2844eb6gen.jpg

Fazer 600

4

No nieźle, a to 16k to za który rok tej świni Panie?

5

2003r. w sumie jest jeszcze jeden powód dla którego mogła by znaleźć nowego nabywcę, brak miejsca, potrzebuję garaż przerobić na drugie stanowisko z podnośnikiem bo mam dużo roboty ;)

Fazer 600

6 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-12-09 18:33:57)

Ktm to tam ch.uj, Hondy to dopiero trzymają cenę;) Ale Honda to Honda. Nie powiem bo maszyny są zacne, a pare km ode mnie koleś (zajmuje sie motongami ogólnie) ma ku.rwa taką sztukę ze mi to szczeka opadła jak zobaczyłem, niestety zdjęła go jakaś pijana łajza i do tego wypier.doliła (z kostki wicher ale chłop ma juz sie dobrze),a ogólnie jest to kawał porządnego ku.rwiska:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

7

a najlepsze jest to że można kupić i trzymać bo tylko nabiera na wartości z każdym rokiem bo coraz mniej ich i już nie produkują ;) ktoś zapyta czemu ja nie trzymam, a ja odpowiem, bo mam na utrzymaniu jeszcze subaru sti gt i e30 i jeszcze coś tam a czasu naprawdę zbyt mało i miejsca też ;)

Fazer 600

8

Wiadomo coś o crf450 04' kiedy to będzie klasyk? Już mogę ja sprzedawać za 16k czy jeszcze za chwile:P ? Chyba muszę chcieć więcej niż 16k bo mam Beringera, przerobiony zawias itd. pomijam że jest rejka.
Coś jest nie tak... bo 14letni moto jest w cenie 2 letniego MT07 lub niewiele taniej od smc690, kaj my zmierzamy panowie?! Dojdzie do tego że nie będzie mnie stać ani na nowe ani tym bardziej na używane :P

9 Ostatnio edytowany przez tabul (2016-12-09 18:57:52)

co to za porównanie ile jest crf a ile xr ? cene ustala ilośc egzeplaży i jakość sprzętu, zobacz po ile są e30 ? teraz szrota za 3 koła ciężko wyrwać, a jeszcze niedawno za 5 stów można było ;)

Fazer 600

10 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-12-09 19:08:01)

Uwaga! Przeciwnicy "youngtimerow", a zwolennicy nowinek motocyklowych wjeżdżają;)
Maćko nie obrażaj się tylko ale twoja crf-ka musi jeszcze z dekadę poczekać bo natłukli tego jak chińskich skuterów i nigdy nie będzie to moto kultowe w przeciwieństwie do xr-y. A 2-letniej 07 nie ma co porównywać bo jeszcze chwila, jeszcze moment i zobaczysz po ile bedą chodziły, a rynek nasycony juz porządnie tymi yamahami jest co potwierdza ze jest to fajne (za tą kasę oczywiscie) moto ale statusu kultowego pewnie nigdy nie dostąpi.
A Tabul dobrze wie za ile to sprzeda czyli za tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić, a jak każdy na początku mierzy rynek wysoką/zaporową ceną bo nóż widelec ktoś się trafi, a może sie takowy trafić dlatego że tych sprzętów mało a manijacy jeszcze istnieją:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

11

Dzinkss napisał/a:

A 2-letniej 07 nie ma co porównywać bo jeszcze chwila, jeszcze moment i zobaczysz po ile bedą chodziły, a rynek nasycony juz porządnie tymi yamahami jest co potwierdza ze jest to fajne (za tą kasę oczywiscie) moto ale statusu kultowego pewnie nigdy nie dostąpi.

I skończy jak każdy typowy niczym nie wyróżniający się naked np. jak gsr600 po 10 latach nikt na nią nawet nie spojrzy :)

motoslide.com

12

... lepiej niż XR w częsciach na OLX;)
Jeśli MT07 się niczym nie wyróżnia to polecam przetestować ją sobie na kisielinie, może jednak coś ją wtedy wyróżni na tle litrów.
Kończmy pierdolenie w temacie kolegi, aż sam jestem ciekaw czy jutro pojawi się info "sprzedana" :)

13 Ostatnio edytowany przez tabul (2016-12-09 22:19:27)

kolego Maćko nikt Ci nie broni kupić coś fajnego, podłubać, pojeździć i sprzedać z zyskiem lub nie, w końcu mamy jeszcze wolny kraj i rynek, np. ostatnio kupiłem eclipse 1 za grosze bo debile w serwisie pół roku nie mogli jej odpalić a ubezpieczenie leci, więc gość się wqrwił i wystawił na olx. Kupiłem w ciemno a na drugi dzień jeździła bo oni nie wiedzą jak zdiagnozować czujnik halla choć mieli drugi na podmianę ;) Pośmigałem i sprzedałem dalej, teraz syn znajomego ujeżdża jako pierwsze auto i bardzo zadowolony ;) Wkońcu 150KM i prowadzi się wyśmienicie, krótka przekładnia ;)

Fazer 600

14

Fenomenalny moment ma ten silnik, ciągnie jak lokomotywa, jechałem raz, w dodatku na dużych kołach, to byłem w szoku, jak to ciągnie, od samego dołu bez pierdnięcia. tabul, wiesz co masz, ale realia mamy jakie mamy i sprzęt z 2003r. za 16k, sam wiesz... potrzebny konkretny kupujący, który wie czego szuka.

Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry.
LC4 640 badziewie, do badziewia.

15 Ostatnio edytowany przez tabul (2016-12-10 21:38:22)

velkurczak napisał/a:

Fenomenalny moment ma ten silnik, ciągnie jak lokomotywa, jechałem raz, w dodatku na dużych kołach, to byłem w szoku, jak to ciągnie, od samego dołu bez pierdnięcia. tabul, wiesz co masz, ale realia mamy jakie mamy i sprzęt z 2003r. za 16k, sam wiesz... potrzebny konkretny kupujący, który wie czego szuka.

naprawdę nic mnie nie ciśnie, ale jak pisałem wcześniej, mało miejsca i muszę czasem ją przepychać a coraz bardziej leniwy i wygodnicki się robię ;)  a tak jak piszesz nie trzeba kręcić wysoko jak wyczyna, tylko od razu jedzie, jak diesel ;) a naprawdę nie jest dużo cięższa od wyczyna ;) dlatego jak nikt się nie znajdze to nadal czasem w lecie jak znajdę chwilkę będę się cieszył jazdą na niej ;) poza tym 16 jest dla chcących negocjować, jak znajdzie się ktoś konkretny to pewnie się dogadamy ;)

Fazer 600