1,156

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Krzywo zamontowany zacisk?

1,157

(14 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Proste;) Chujowo że są dwie i nie wiadomo którą zmienić;)

1,158

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mhm no to może... jak zrobione na korbie carillo tłok JP piston na większym cylku to spoko, tylko my tu nie mówimy już o crfie:P tylko o czymś co ma mody o wartości drugiej crf.

1,159

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie sądze w takim razie aby jeździł nim wykorzystując jego potencjał, albo miał jakieś niesamowite szczęście. Dla mnie SM to jazda do odcięcia i chore redukcję a nie pyrkanie od świateł do świateł.

1,160

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

200mth to chyba tylko w enduro:P W normalnie używanym SM nie ma bata że się uda.

1,161

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

CRF450R z papierem Cię interesuje? Bo ostro rozkminiam czy czasem całej nie pogonić.
7h od remontu widerko części do wglądu i w sumie mogę rozebrać do wglądu jak trzeba.

1,162

(14 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Hehe:D Ciekawy przypadek, ciągle zapominam że te motocykle opierają się na wszystkich mozliwych czujnikach:)
A jak spierdziela płyn to pewnie do komory spalania skoro w oleju nie ma. Wyciek litra bez widocznych zacieków nie jest raczej możliwy.

1,163

(5 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ziomeczku, jak macie problem z nalaniem poprawnej ilości oleju to dajcie komuś to do rozebrania puki jeszcze nic się nie urwało.
Przepraszam za uszczypliwość. Cieżko mi będzie Tobie coś doradzić bo remont to ciąg pewnych mniej lub bardziej skomplikowanych czynności które można wykonać dobrze lub źle i one mają wpływ na aktualne zachowanie motocykla. Nie wiem co jak zrobiliście więc może to być masa rzeczy i myślę że należało by to rozebrać jeszcze raz i zweryfikować bardziej doświadczonym okiem.
Może to być banalna sprawa... zbyt uboga mieszanka lub coś bardziej hardkorowego jak brak kompresji z racji na tłok lub nieszczelność głowicy.

1,164

(5 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Z tym prądem to na spokojnie sobie przeleć po instalacji, bo pewnie coś źle podłączone albo zwarcie.
A olej to pewnie jest go za dużo, ile nalałeś?

1,165

(14 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

To jak nagle to rozrząd też odpada, świece raczej też....
Jak bym w ten komputer uderzał.

1,166

(2 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja mam takie klocki, jak coś to pisz.

1,167

(14 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

levis napisał/a:

TPS jest ok, rozrząd biorę pod uwagę, ale wtedy miałby kłopoty z odpalaniem, a odpala dobrze...

pozostaje już tylko wymiana świec na stare i ewentualnie podmiana ECU, czego robić nie chcę...

Myślę że czy odpala czy też nie z przestawionym rozrządem zależy od tego jak on jest przestawiony. Ja bym to obadał.
Ale opcja ze świecą w tym moto myślę że również jest zajebiście możliwa.

1,168

(14 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Przestawiony rozrząd? TPS? Przy TPSie potrafi sie moto nie wkręcać do konca i przerywać np. 3 tyś przed REV.
Swoją drogą pięknie się to wkręca:) Jak odkurzacz.

1,169

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

zgadzam sie. Teraz potrzebujesz wyczyna bo jest lżejszy od WR i idzie na koło z większych prędkości a gruba dziewczyna nie robi na nim wrażenia jak już lubisz pougniatać.
aaa po schodach... jakich schodach? To ja jechalem po schodach w ogóle?! :P

1,170

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Chętnie:)
Daj maila na PW postaram się jutro zrobić fotki, jest kilku chętnych więc i tak muszę porobić.