1,126

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jakoś do Bridgestone nie mam w ogóle zaufania. Może przy tych super sportowych gumach jest lepiej ale wszelkiej maści turystyczno sportowe po roku czasu robia sie jakieś twarde.

1,127

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie szukajcie co dłużej wytrzyma tylko co jak trzyma:) Diablo rosso 2 to super guma jest i tania wiec mozna zużywać.

1,128

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

W starym dukeu 620 się sprawdzało. Tz. 4tłoczki na takiej KTMowskiej tarczy.

1,129

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

To jest totalna żenada i zwykłe chamstwo. Domyślam się że wieczorem klęczą kiwając sie do allaha...

1,130

(596 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja chętnie wbije na ten tor z Wami. Jak mam się kontaktować żeby dograć termin? Ten tor w Krakowie jest w miarę mały? Żebym tłoka nie musiał ze sobą do CRF zabierać:P


169zł za 3h jazdy? Ktoś tam wcześniej pisał ze 100zł. Coś źle patrze?

1,131

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Będzie trzeba dokupic DB killery albo wróce do serii.
Właśnie wróciłem z przejażdżki i jestem mega zadowolony:) Wrzucę -1 do przodu i będzie kosa.

1,132

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

pod koniec tygodnia.

1,133

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Będę własnie rozkminiał nowa mapę, ew. wrócę do oryginalnych kominów bo lubie jak moto jest w miare ciche. Aktualnie są dwa leosie i jest głośno. Dodatkowo w ruch pójdą też przełożenia:)

1,134

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

SPIDI trafił w sedno, dzieki wielkie. Fajnie jak ktoś pomyśli zanim cos napisze a nie pisze dla pisania.
Też mam wrażenie ze trzeba sie przestawic na ten silnik. Dzieki Tobie wlasnie kupiłem SD990 i bede sie go uczył. To jest zupełnie inna Vka. Byłem przyzwyczajony do Vki z Ducati a Duke to inna bajka.

1,135

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Zorganizuj ankietę. Weźcie mnie usuńcie bo wkurwia mnie to forum.
Pozdro

1,136

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Chyba zbyt drogo:) Ale dzieki za info.
BTW. latales Spidi moze na zwyklym SD 990? Mam jakies mieszane uczucia, po wczorajszych ogledzinach. Sztuka mega fajna technicznie, wszystko sprawne itd. Gość nawet pozwolił mi go porozbierać i zerkac gdzie tylko chce. Ale w czasie jazdy mialem przedziwne wrazenia... nie chce mowic o co dokladnie chodzi aby nic nie sugerować.
Generalnie przed jazda juz powiedzialem ze go biore tylko jeszcze skocze sie przejechać... wrociłem i stwierdzilem ze sie musze z tym przespac... i nie chodzi zupełnie o to ze mnie zabił mocą.

1,137

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

15w to mega twardo.
10W to juz ostro.

1,138

(3 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

czesc

easy pull?

1,140

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Tuono alb Super Duke, 1098/848 streetfighter na chwile obecną. Zobaczymy co sie trafi, nie ograniczam się. MT była super ale potrzebowałem już jakiejś zmiany, dodatkowo klient dawał dobre pieniądze więc korzystałem. Nowe Mtki strasznie poleciały z cenami w dół więc nie warto było dłużej jej trzymać.