1,141

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Dużo palą.
Kupił kolega dla taty. Teraz jego tato będzie wyprzedzał husabergi na Kubalonce;)

1,142

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Moja dzisiaj sprzedana:) Nawet ogłoszenia nie dałem.

1,143

(30 odpowiedzi, napisanych KTM)

:)
Masz racje, w RFSie śruba blokująca wał pełni funkcję okna inspekcyjnego.
Nie wiedziałem o tym, bo nie regulowałem nigdy zaworów w tym silniku.
Nie patrzyłem na manual w FRSie bo po co miałem to robić, nie ja ustawiam zawory tylko kolega. Napisałem żeby zerknął w manual i wszystko tam jest napisane. O oknach inspekcyjnych napisałem z rozpędu bo większości motocykli one występują. Olej i tak będzie wymieniał przy regulacji zaworów z racji na interwały serwisowe więc może sobie kręcić wałem od strony magneta za pomocą klucza.
Przyznam szczerze że drażni mnie ton Twojej wypowiedzi biorąc pod uwagę że ustawiałeś zawory raz w życiu. I już pomijam mój brak pokory ale szanujmy się trochę. W necie łatwo kogoś ośmieszać pseudo błyskotliwymi określeniami, nie wiem tylko czy o to chodzi na tym forum.

1,144

(30 odpowiedzi, napisanych KTM)

Manual odpal wszystko jest napisane i narysowane.
Podpowiem jedynie że są znaki na magnecie i na wałku rozrządu wystarczy że się pokryją i masz tdc.

1,145

(53 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kurna, takiego czegoś jeszcze nie widziałem...

1,146

(53 odpowiedzi, napisanych KTM)

Są tylko 3 możliwości i każda dość straszna:P
Albo zerwało łańcuszek albo zawór albo korbę:)

1,147

(53 odpowiedzi, napisanych KTM)

Hehe teraz się cieszą wszyscy którzy nie kupili jednak tej okazji:P Ale i tak było chyba warto go kupić a 15k.

1,148

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

W PL to moto kosztuje około 16k, nie wiem czy warto Ci to u nas sprzedawać. W UK pewnie się ktoś znajdzie bo £5k to dla angola nie tak duzo. Znajomy ostatnio chyba rocznik 2012 w idealnym stanie sprzedał za 13k...

1,149

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja już sobie też chwalę moje domino. Ale początki były maksymalnie brutalne;)
W szlifierce super się to sprawdzi ale jak coś z założenia jest już narwane to później bardzo trzeba się pilnować z manetką.

1,150

(17 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Hehe:D Za duzo mocy a chciał crf:P

1,151

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Pewnie krótki rollgaz się robi. Polecam takie graty tylko na tor bo po drodze później ciężko się na kole jeździ:P

1,152

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Jade na Kubalonkę za 30min jak coś:P Również sorry za śmiecenie w temacie

1,153

(44 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Też uważam że kiepsko rozwiązane poprowadzenie przewodu ale to chyba oryginał nie?! :P

1,154

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Jak będziecie jechali do Wisły dajcie znać:) Mieszkam obok i bywam na kubalonce bardzo często:)

1,155

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Buty szosowe są milion razy lepsze:)
Jak nie latasz w terenie to olej crossowe, zero wyczucia.