1,171

(3 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jest opisany już gdzieś na forum. Poszukaj.

1,172

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ja mam, torowy zestaw cały. jak chcesz to 784 056 598

1,173

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ok, tak jak pisze również zamienie się za zestaw enduro do crf. Najłatwiej było by mi sprzedać crf ale nie chce się pozbywać tego silnika bo jest w ekstra stanie - ma dopiero 7 godzin od remontu.

1,174

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

[url]http://forum.super-moto.pl/topic37173-komplet-do-przerobki-crf450r.html[/url]

1,175

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hej!
Mam komplet do przeróbki crf450 na SM,
Przód Behr 16,5' piasta talon
Tył z SMCr 5' piasta talon
Tarcza Braking
zacisk Brembo 4tłoczki
pompa brembo 16stka
stalowy oplot
Komplet dystansów
Przód prawie nowy slick Michelin 2016r. (raz na nim byłem w sobotę na kisielinie, bez koców więc prawie po nim nie widać że latany:) )
Tył slick Michelin do dolatania bo nie ma go już dużo po bokach( na środku dużo:)
Kanapa z wcięciem pod SM
Zawias przód przerobiony u Wysockiego, podobnie tył.
Jest ktoś chętny na coś? Badam rynek bo trochę za dużo mnie to SM czasu i rozkmin kosztuje i rozmyślam nad brudasami. W mojej okolicy jest tyle osób w terenie że praktycznie każdego dnia można latać a do SM nie ma dokładnie nikogo...
Ew. chętnie zamienie na komplet enduro do mojego moto.

Jak ktoś coś chce to zapraszam na PW lub tel. który podam w PW:)
Cześć.

1,176

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

w KTM normalka, nic się nie przejmuj:)
Wszystko ze skrzyni.

1,177

(30 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Nic się nie przejmuj. Pełen szacun że Ci się chce robić coś swojego. Chętnie bym skorzystał i pomógł w rozwoju ale ja takich rzeczy nie używam.

1,178

(1 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Wymien sprężyny na inne które będą póżniej puszczać.
Ja doszedłem do wniosku że antyhop przy jeździe amatorskiej zupełnie nie jest do niczego potrzebny, szkoda kasy:)

1,179

(24 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

nadaje się, nic nie rób tylko przyjedz i zapierdalaj.

1,180

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Siema, trzeba mi tanio tłumik do crf dostać bo mój już zakończył żywot w dniu dzisiejszym... jutro będzie musiał zmartwychwstać na chwilę...
info na PW.

1,181

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

Heh, ja tam w nic nie wątpię:) Trzeba sprawdzić innej drogi nie ma.

1,182

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

Polecam wymienić oba łożyska, dodatkowo jak wyjmiesz wałek to będziesz widział jak wygląda powierzchnia wałka po której łożysko igiełkowe się toczy, tam widać że to łożysko też się zużywa i zdecydowanie jest śmiertelne:) Jeśli na wałku będą duże odstępstwa od wartości serwisowych to sama wymiana łożysk nie pomoże i będzie trzeba wymienić też wałek. Na spokojnie sobie to obadaj bo to jedna z bardziej istotnych rzeczy w tych silnikach.

1,183

(52 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

mallly200sx napisał/a:

W tytanach też masz symptomy... jak się ruszają to znaczy, że coś się dzieje.
Ja wychodzę z założenia, że jak ruszy mi się o 0,05 zawór, to znak, że trzeba obserwować i przy kolejnych 0,05 zmieniać- a już na pewno rozłożyć i pomierzyć.

Kurcze dziwna ta teoria przyznam szczerze. Zbyt rygorystyczne podejście moim zdaniem. Chyba że chodzi Ci o jakiś krótki przedział czasu i ruch o 0,1 to OK ale jak w długim okresie tyle wejdzie to nie ma się co przejmować - normalna sprawa. W przeciwnym wypadku w każdym manualu byłoby napisane żeby rozbierać silnik zamiast regulować zawory:P To też zależy w którą stronę się ruszą bo jak luz się powiekszą to jest szansa że nagar się zbiera jak się zacieśniają to już gorzej.
Czyja jest ta teoria? Twoje spostrzeżenia czy może gdzieś można o tym poczytać? Chętnie sobie rozwinę temat.

1,184

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Wełna daje radę, potwierdzone info:P

1,185

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

To utkaj wełną stalową:P