1

Temat: Treningi Śląsk

Witam, mam pytanie jestem amatorem jeśli chodzi o supermoto ,ale chciałbym sie troche podszkolić w jeździe i może kiedyś wystartować w jakiś zawodach  ;) Gdzie w okolicach Katowic można pośmigać na jakimś torze ? Nie musi to być jakiś super tor ,ale miejscówka gdzie można pośmigać troche.

Nie moc silnika ,a technika zrobi z Ciebie zawodnika

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Derbi/Senda_SM_125/103545

2

Odp: Treningi Śląsk

Ja <gleba> predator i jego brachol ćwiczymy na Wyrazowie lepszej miejscówki nie znajdziesz :D  <do Wyjebania siĘ > :cool:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

3

Odp: Treningi Śląsk

tor wyrazow moze nie idealnie gladki ale fajny  :rolleyes:  z tym ze nie moge znalesc zadnej strony ani kontaktu do niego

4 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-06-25 22:51:26)

Odp: Treningi Śląsk

SmX napisał/a:

Ja <gleba> predator i jego brachol ćwiczymy na Wyrazowie lepszej miejscówki nie znajdziesz :D  <do Wyjebania siĘ > :cool:


ubiegłeś mnie 4 sekundami  :D

powiedz mi czy jest tam jakis cennik? mam do niego 110km i to jest najblizszy tor przy lodzi chyba, mozesz cos o nim powiedziec? zeby np nie pojechac i drifterow na nim nie spotkac trenujacych

5

Odp: Treningi Śląsk

Predator ma kontakt do opiekuna, jak na razie to raczej środy ćwiczymy :) zazwyczaj weekendy zajęte przez BMW  :cool:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

6

Odp: Treningi Śląsk

Ja bym sie chetnie wybrał pojeździć, tylko żeby nie było tak że przyjade a tam zastane jakiś drifterów czy cuś. Najlepiej mieć jakiś kontakt i sie umówić żeby nie było żadnych niespodzianek

Nie moc silnika ,a technika zrobi z Ciebie zawodnika

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Derbi/Senda_SM_125/103545

7

Odp: Treningi Śląsk

spoko tym sie nie martw jak my wpadamy to tor jest tylko dla nas wynajety:) jak jestes zainteresowany to pisz na PW

8

Odp: Treningi Śląsk

najblizej na śląsku masz tor na wirku [url]http://www.youtube.com/watch?v=wW_6uKFG98Y[/url]
Tylko mozesz miec problemy z mieszkancami, mnie i GREY'a policja usuwala bo chu*e zadzwonili ze niby "szalejemy" na motocyklach... No faktycznie bo na tym torze mozna za*ierdalać 2 paki... No nic, jesli chcesz technicznie sie pobawic to naprawde polecam bo asfalt zaj*bisty... trzeba tylko trafic na moment w ktorym nie ma ludu.

Predator, a jak z transportem? macie czasem jakies miejsce na pace? tez bym chetnie dolaczyl od czasu do czasu.

9

Odp: Treningi Śląsk

Jaca generalnie jeżeli nie boisz się że twoje moto będzie przytulone do mojej DRz TO MIEJSCE SIĘ ZNAJDZIE  :D teraz jeździmy w konfiguracji dwa motongi na przyczepie jeden na pace T4-ki a i musiał byś siedzieć na pace bo z przodu są tylko 3 miejsca  :lol: spoko jest tam siedzenie :P

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

10

Odp: Treningi Śląsk

JACA napisał/a:

najblizej na śląsku masz tor na wirku [url]http://www.youtube.com/watch?v=wW_6uKFG98Y[/url]
Tylko mozesz miec problemy z mieszkancami, mnie i GREY'a policja usuwala bo chu*e zadzwonili ze niby "szalejemy" na motocyklach... No faktycznie bo na tym torze mozna za*ierdalać 2 paki... No nic, jesli chcesz technicznie sie pobawic to naprawde polecam bo asfalt zaj*bisty... trzeba tylko trafic na moment w ktorym nie ma ludu.

Predator, a jak z transportem? macie czasem jakies miejsce na pace? tez bym chetnie dolaczyl od czasu do czasu.

Witam mozesz podac dokladny adres tego toru , dosyc ciekawie to wyglada i pytanie mozna tam jezdzic na supermoto czy zaraz jest zadyma ? Dzieki pozdro :-)

# 61

11 Ostatnio edytowany przez JACA (2010-06-27 13:32:15)

Odp: Treningi Śląsk

Wklej w maps.google.pl ---> 50.269616,18.85228

SmX napisał/a:

Jaca generalnie jeżeli nie boisz się że twoje moto będzie przytulone do mojej DRz TO MIEJSCE SIĘ ZNAJDZIE  :D teraz jeździmy w konfiguracji dwa motongi na przyczepie jeden na pace T4-ki a i musiał byś siedzieć na pace bo z przodu są tylko 3 miejsca  :lol: spoko jest tam siedzenie :P

O kurde, a jak mnie przewieje i dostane ryma? :lol:
Spoko chlopaki, w nadchodzacym tygodniu zmieniam oponke i pisze się na wypad, uzgodnimy wszystko tutaj. Pozdro

12

Odp: Treningi Śląsk

Ja bym sie tez na taki wypad pisał, takze jak coś pisać jestem chętny

Nie moc silnika ,a technika zrobi z Ciebie zawodnika

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Derbi/Senda_SM_125/103545

13 Ostatnio edytowany przez KamKar (2017-03-22 20:44:40)

Odp: Treningi Śląsk

Cześć,

Przejrzałem wątki na temat treningów itp i coś ten Ślonsk nasz średnio wygląda. Ten tor, o którym mowa wyżej na wirku, znam go bardzo dobrze. Śmigałem na nim modelem spalinowym RC :D Nigdy bym nie wpadł na pomysł, że tam można ćwiczyć na moto. Z jednej strony super pomysł, z drugiej o zgrozo. W tak dużej aglomeracji pada 1 możliwość pojeżdżenia/ćwiczenia na SM, gdzie bajtle jeżdżą na rowerach zdobywając umiejętności na "kartę rowerową" i starzyki ścigają się modelami 1:10. Smutne :(

Odświeżam temat z przed 7 lat, czy coś się u nas dzieje? Chętnie bym się pisał na szkolenie/wspólną jazdę. Jestem żółtodziubem, który nie koniecznie chce zacząć od Bemowa :) Jakieś sugestie? Podpowiedzi...

Dzięki

FZ6 >> XT 600 SM

14

Odp: Treningi Śląsk

Jeśli chcesz polatać po mieście to ja jestem chętny. Ja jeżdżę często na szopenicach, ale to raczej stunt...

15

Odp: Treningi Śląsk

Cześć, pewnie że jestem za. Póki co szukam opon, muszę zmienić napęd i będę z ok 2-3 tyg gotowy to jazdy. Swoją drogą na szopkach bywałem na kole się uczyć ze 2 lata temu. Odezwę się jak będzie moto gotowe :) dzięki i pozdro!

FZ6 >> XT 600 SM