1,111

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jest na niej napisane

1,112

(5 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

crf450r z blachą:)

1,113

(5 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Moim zdaniem nic nie słychać niepokojącego. Standardowo jedynie głosna głowica. Ale to tylko po filmiku więc wiesz...
Jak falują obroty to TPS'a trzeba przebadać i ogólnie warto sprawdzić cały układ zasilania, nie kierowałbym się tym przy zakupie jedynie potraktowałbym jako kartę przetargowa. Jak korba nie puka, silnik nie kopci to bierz za dobrą kase i nie wnikaj. Najlepiej podjedź z kimś ogarniętym żebyś miał pewność bo jak zadajesz takie pytania to wnioskuje że masz małe pojęcie techniczne a przy KATcie jest specyficzny dźwięk silnika i sie mozna pomylic:)

1,114

(25 odpowiedzi, napisanych KTM)

Kurde, kaj wy tymi mociakami tyle latacie:P
Ja mam 130 przy odcięciu:D

1,115

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

od crf to nie jest tarcza

1,116

(102 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Jak coś chce komplet do SD990 zaslepki czorne.

1,117

(103 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mapę sobie możesz wgrać sam:) Za kabel zapłacisz tyle co za wgranie mapy w aso a będziesz mógł sobie poekseprymentować co Ci najbardzije odpowiada

1,118

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzwoń do mnie, wszystko Ci opowiem, nie chce wciskać swojego sprzęta - nie o to tu chodzi.

1,119

(53 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hehe z tymi torami to jest porażka w tych czasach... jak ktoś ma maszyne która jest stworzona do ganiania i wiadomo że głośna to już serio nie ma gdzie tym latać.... Najlepiej kupić moto na wtrysku w serii i latać takim bezpłciowym czymś.

1,120

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja chce swoją CRF nieśmiało sprzedać za 11k... ma "homologacje" Rok 2004 i 6godzin po remoncie. Prawie nią nie latam i szukam czegoś w teren.

1,121

(18 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Masz PW. Chętnie potłumaczę:)

1,122

(53 odpowiedzi, napisanych KTM)

JohnnyQulaweOkO napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

wsadziłeś nowy zawór w zatartą prowadnicę?Jeśli tak to może to się źle skończyć.

No pewnie...  Mam tez 5 lat i krzywe zęby -_- kur*wa no juz bez jaj może. Nie wiem czy zartujesz czy masz mnie za jakiegoś łoma ale ani to ani to nie pasuje.

Stary, przecież mi to obojętne, grunt żebyś Ty był zadowolony. Wystawiasz to na forum publicznym to sobie komentuje bo mi sie nudzi w pracy. Jak chcesz mieć spokój od takich komentarzy to nie wrzucaj tego tutaj.

1,123

(53 odpowiedzi, napisanych KTM)

wsadziłeś nowy zawór w zatartą prowadnicę?Jeśli tak to może to się źle skończyć.

1,124

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Będzie. 16 to max, najlepiej 15

1,125

(25 odpowiedzi, napisanych KTM)

7,5W będzie OK/.