16

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Kurde, kaj wy tymi mociakami tyle latacie:P
Ja mam 130 przy odcięciu:D

17

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

MAĆKO napisał/a:

Kurde, kaj wy tymi mociakami tyle latacie:P
Ja mam 130 przy odcięciu:D

pewnie nie zmienił rozmiaru koła w liczniku po przekładce na SM i z tąd takie wyniki :D jezdziłem kiedys takim Bergiem FE450 przerobionym na SM i licznik pokazywał nawet 230km/h  :D najlepiej siągnąć sobie jaką apke na smartfona ja uzywałem cycledroid i tam można było odczytać prędkość aktualną, średnią i max mierzoną z GPS

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

18 Ostatnio edytowany przez lee1818 (2017-04-23 11:58:32)

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Zmieniłem rozmiar na 1882 mierzy idealnie z gps-em co do 1km/h

Spuściłem jeszcze raz powietrze w przednim kole i tym razem osobiście go napompowałem i nabiłem 1,8bar. Jeszcze nie jeździłem w trasie tyle sprawdziłem na serwisówce jak będzie się latało i udało mi się jechać 181km/h i kierownica tylko lekko chodziła na boki. Ale to był krótki odcinek. Jak będzie pogoda to muszę sprawdzić jak się będzie latało na trasie. Dodam, że jeszcze lagi mam wpuszczone w półki. Jak mówicie, że lepiej żeby było na równo to tak ustawie i zobaczę jak się będzie jeździć.

Mogę wstawić film z v-maxu jak chcecie.

19

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Dawaj filmik

20

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Żeby nie było jak się rozjebiesz, ja filmiku nie chciałem:P Moim zdaniem jazda tak lekkim moto z takim zawiasem to samobójstwo:)

21

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Obiecany film: [url]https://www.facebook.com/FHDteam/videos/1423470387716414/[/url]

Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.

22

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

ale napierdzielało tą kierownicą... może to od złej nawierzchni ? :D

jak rozwiązałeś, to napisz co pomogło

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

23 Ostatnio edytowany przez lee1818 (2017-04-27 10:12:25)

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Zmniejszenie ciśnienia w przedniej oponie i regulacja zawieszenia z przodu i zmiana offestu. No i co najważniejsze to pozycja na motocyklu. Gdybym ważył trochę więcej to by się jeszcze lepiej trzymał. Mógłbym wymienić sprężyny pod moją wagę ale nie zamierzam tego robić bo sprzedaje te moto i kupuje coś dwu osobowego.

24

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

patrząc jak jeździsz na dwuosobowym moto będziesz sie nudził:)

25

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Myślę, że przesiadka na smc 690 nie była by taka straszna. Moto dwu osobowe i ma większy bak i może w końcu bym gdzieś dalej pojechał niż 4km od domu. Jak sprzedam to moto to pewnie się popytam o porady przy zakupie smc

26

Odp: ktm exc 530 problem z szybką jazdą

Po co Ci przednie koło jak i tak mało używasz :P