1,216

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

RSV1000 to zwykły rotax a nie włoska myśl techniczna więc jest to najnormalniejszy silnik na świecie do serwisu:)

1,217

(25 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Już mam:)

1,218

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

hahaha:D

1,219

(25 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ciekawy byłem tylko, bo sam go chciałem kiedyś kupić ale mnie ktoś ubiegł. (najwyraźniej Johny) :)
Musisz zaparzyć melisy.

1,220

(25 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Najs:)

1,221

(25 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hehe:) On nie stał za 14k jakieś kilka miesięcy temu?

1,222

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

przecież fajnie kręcisz bączki na śniegu, o co chodzi?:D

1,223

(9 odpowiedzi, napisanych Honda)

Co oznacz " nie wzbudzają żadnych podejrzeń" :D ? Pomierzyłeś to? W CRF kosz się rusza dość mocno na minimalnie wyrobionym łożysku i prowadnicy i w sumie można to olać, działać będzie bez problemu ale będzie hałasować.
Btw. zobacz luz na wałku balansera, akurat od prawej strony jest łożysko kulkowe które lubi się wyrobić w gnieździe, często też wałek nabiera luzu z racji na wytarcie się w miejscu styku z łożyskami.
Jak będziesz mógł obrócić łożysko kulkowe w gnieździe jakimś śrubokrętem a sam wałek będzie miał luz to może być jedna z przyczyn stuków.
W crf to w sumie standard. Trzeba to w czas ogarnąć bo może wywalić wałek przodem:)

1,224

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Trzeźwo:)

1,225

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kup Husaberga są niezawodne.

1,226

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ciekawe;) u mnie za wymiane łożyska w kole zapłaciłem 100zł a roboty im wyszło 2godziny:) Full profi.
Ogólnie to pewnie od ludzi zależy, wszędzie ludzie potrafią zjebać firmę.

1,227

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Trzeba jeździć do normalnych warsztatów "sieciówek" w BB jest super w norauto - zawszę pare zł drożej ale biorą odpowiedzialność za robotę. Tam nikomu nie zależy żeby zrobić szybko czy też wyruchać Cię na hajs. Można siąść za szybą i widzisz co Ci robią przy aucie, są kamery jak byś miał wątpliwości.
Ja bym oddał do norauto i tak też robie od jakiegoś czasu, nie dotykam samachodu od kilku lat i już tak zostanie bo szkoda nerwów i czasu - generalnie to żadna sztuka a zapierdziel jak przy kopaniu kilometrowego rowu.

1,228

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Lepiej zapłacić, szkoda sie tytłać bez kanału.

1,229

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i ta widać że latana ok bo 67z:D 60z to ja miałem do miasta:D

1,230

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kiera to raz, dwa zębatka z 66-70z. bo na 60 jest lipa.
Kurcze, ale tanio teraz można kupić F4i:)