1,246

(102 odpowiedzi, napisanych Garaż)

W czym to rysujesz?

Tak jak w temacie, indeks hondy to 43108KZ4J41. Może ktoś ma w starym zacisku i poratuje bo moja blaszka się połamała.

1,248

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ok, czaje - wszystko jasne.
Postaram się zagadać do znajomego grafika, może mi coś na szybko wyczaruje. Zapracowany gość więc może być ciężko, sam nawet nie próbuje bo nie mam do tego smykałki.

1,249

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ogólnie jeszcze zapytam(bez spiny proszę) ktoś na tym zarabia? Kto wykonuje te bluzy? Jeśli to jest robione po kosztach to OK można wspólnie szukać projektów itd. ale jeśli ktoś na tym zarabia to podobnie jak u Rycha projekt powinien być nam przedstawiony a my tylko becalujemy, czemu robić za kogoś robotę?

1,250

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

A o jakich chętnych chodzi? Do zrobienia tej bluzy, zaprojektowania czy kupienia? Bo przyglądam się temu tematowi już jakiś czas, kupiłbym chętnie bluzę ale jest w temacie taki pierdolnik że nie wiem o co chodzi.

1,251

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

No to kupione;)

1,252

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Tak, talon o indeksie TB16 (teoretycznie 74funty kosztuje:P ) Jeśli Ci pasi to 120zet i jest Twój
Taki jak tutaj kolega wymienił i ma na zdjęciu
[url]http://forum.super-moto.pl/topic32194-honda-xr650r-usd-konwersja-crf-sxv.html[/url]

1,253

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

To czekaj, idę zobaczyć co to jest za cacko ale chyba talon.

1,254

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Normalnie kręci ten motocykl tak? Próbuje załapać w ogóle? Na zwietrzałym paliwie zazwyczaj moto odpala ale pracuje jak czołg, nigdy nie miałem tak żeby w ogóle nie odpaliło z racji na zwietrzałą wachę a ostatnio odpaliłem virago z wachą z rocznika 2013:D Po zimie to kurde raptem pare miesięcy paliwo więc w miarę normalnie powinno palić

1,255

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mam, ile może to kosztować?

1,256

(52 odpowiedzi, napisanych KTM)

A śruba zderzakowa jest juz wykręcona na maxa?

1,257

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Różnie, z takich klocków to lc4 620 SC często można trafić (sam kupiłem jakiś czas temu za 4K na kołach SM behr), jakieś Huski się trafiają za grosze - mimo że może one nie są najlepszym przykładem niezawodności. Trzeba szukać, co wam będę opowiadał;)

1,258

(16 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

No kurde nie mów że ktoś już to kupił za prawie 17k ?!

1,259

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To jest motor dla kogoś kto już ma motor:P Japońskie jak dobrze poskładane to jeździ bez żadnych podtekstów.

1,260

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Starryyy są takie piękne motocykle za 5k które można zreanimować bez wyrywania sobie włosów z głowy. Taki berg skończy w dziale na sprzedaż w temacie "berg na części". Szkoda czasu na takie maszyny jeśli chcesz tym później jeździć, jeśli ma stać zrobiony to spoko ale do eksploatacji to słaba opcja. Brak części to pierwsza sprawa, druga to kapryśna konstrukcja. Nawet jak go odwalisz niesamowicie bo jesteś ogarniętym chłopakiem to jak będziesz chciał go kiedyś sprzedać to zderzysz się z rzeczywistością jak mucha z tirem.