1,276

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Odpowietrzysz też resztę ale może dłużej to zajmie. Sprawdź i tak i tak później nam napisz spostrzeżenia. Btw. czasem odpowietrzanie od najbardziej oddalonego nie jest napisane w kontekście pompki podciśnieniowej? To dopiero było by logiczne:D

1,277

(9 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Aaaa przepraszam nie zjechałem niżej. Mimo wszystko drogo ale już lepiej.

1,278

(9 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Wiem że nie powinienem komentować ale kurna tu nawet nie ma antyhopa a cena jak za jakąś idealną WR450 z antyhopem... Dużo chcesz i w sumie to piszę tylko ku przestrodze dla nowych.
Żeby nie było moto wygląda zajebiście ale szanujmy się.

1,279

(208 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Moim zdaniem Ducato to dobry temat wielu znajomych ma i bardzo sobie chwalą, nigdy złego słowa nie słyszałem.

1,280

(1,701 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Heh w necie nic nie zginie, kobieta przez przypadek wrzuciła to zdjęcie. Na szczęście ma się czym pochwalić więc nie ma lipy i wszyscy na tym zyskali:D

1,281

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

To logiczne, żeby napełnić cały układ. Później sobie skaczesz po zaciskach i odpowietrzasz do bulu.

1,282

(1,701 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

A jak k***a wrzucam ośkę z kołem na OLX to mi chuje usuwają ogłoszenie! Gdzie jest k***a sprawiedliwość! :P
Za moment wrzucam zdjęcie ch***a a w tytule ośka i koło 17" :D

1,283

(1,701 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Już do Pani Izy napisałem żeby zrobiła mi więcej fotek bo nie wiem czy warto kupić.

1,284

(21 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i Wyrzyk dokładnie wie o co mi chodzi;)  W CRF dochodzi jeszcze szarpanie.

1,285

(21 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tak czy siak FCR oddaje moc gwałtownie, rzędówa liniowo. Jak to ostatnio powiedział mój kumpel 636 to limuzyna w porównaniu do crf.

1,286

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Prawda, widziałem Ducati kilku Włochów i widać że traktują to bardziej jak biżuterie. Mnie takie traktowanie motocykla odstrasza od tego sportu. Lubie jak widać po moto że jeździ:)

1,287

(21 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

to wychodzi na to że 4 w rzędzie jeszcze żadnej nie miałeś;P

1,288

(21 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzinks mylisz stunt z terrorem na mieście;) Wiem co mówię, do prawdziwego stuntu 4 w rzędzie i nie ma nic lepszego. Obracam się w gronie ludzi kręcących się ostro po placu, jeździli moją CRF i nikt tym latać nie umiał. Zwykłe, chujowe szarpanie.

1,289

(103 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Aha to nie wiem:P 690 nie lubie bo ciężkie jest i już wolę swojego mt-ka

1,290

(13 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

A Polacy kradną auta w DE