1 Ostatnio edytowany przez Rolin (2017-03-05 20:50:44)

Temat: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Koledzy, do sprzedania mój prywatny motocykl:

[url]http://allegro.pl/yamaha-wr-yz-426-supermoto-jak-nowa-i6740764765.html[/url]

podany przebieg jest jak najbardziej autentyczny. Nie potrzebuję już motocykla z rejestracją bo i tak nie mam kiedy nim jeździć po ulicach. Sprzęt bez żadnego wkładu finansowego, no może jedynie trzeba wypić piwo żeby zrobić sobie puszę na zlewki. Zapraszam!

TM 450 SMX , Ducati MTS

2

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Wiem że nie powinienem komentować ale kurna tu nawet nie ma antyhopa a cena jak za jakąś idealną WR450 z antyhopem... Dużo chcesz i w sumie to piszę tylko ku przestrodze dla nowych.
Żeby nie było moto wygląda zajebiście ale szanujmy się.

3

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Kolego,  przeczytaj uważnie ogłoszenie zanim coś napiszesz.

TM 450 SMX , Ducati MTS

4

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Aaaa przepraszam nie zjechałem niżej. Mimo wszystko drogo ale już lepiej.

5

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Czy drogo to już klient zdecyduje, ja wiem co sprzedaję.

TM 450 SMX , Ducati MTS

6

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Czy jest jakiś głębszy sens w wymienianiu oleju co wyjazd?

https://instagram.com/jac__ek

7

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

pokaż kolego zdjęcie tej pompy. Bo albo nie jest radialna, albo jest od SXV a nie RXV :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Mój błąd,  jakaś literówka się wkradła. Pompa oczywiście od SXV.

TM 450 SMX , Ducati MTS

9 Ostatnio edytowany przez tabul (2017-03-06 11:31:02)

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

kolega Maćko widzę że ma straszny ból dupy jeśli chodzi o ceny... Ciekawe czy jak będzie swoje sprzedawał to będzie chciał jak najmniej ?
widzę że już nie tylko moje skomentował, rzeczoznafca jakiś czy co ? I powiedz mi jeszcze co ma szacunek do pieniędzy ?

10

Odp: Sprzedam YAMAHA WR 426 -ZOBACZ- SUPERMOTO

Mam spory ból dupy a najgorsze że nie wiem jak wyjąć z niej to co mnie boli.
Są na forum nowi ludzie którzy kierują się tym co tutaj się pojawia i są pewnie w stanie przepłacić tylko żeby mieć "pewny" sprzęt. Na allegro rzeczywiście można sobie wrzucać komara po 10k i nikt Ci złego słowa nie powie ale forum jest po to żeby komentować i wymieniać spostrzeżenia z czego też zamierzam sobie od czasu do czasu korzystać.
Nie jest mi w stanie przejść przez myśl że ktoś za 16letni motocykl o mocno średniej renomie samego modelu jest w stanie dać tyle co za sprzęt o 10lat młodszy i tyle.
Odnośnie mojego sprzęta - jeśli będę go w ogóle sprzedawał i tutaj wystawie to bardzo Cię/Was proszę o Wasze zdanie na ten temat i tyle ;) Mimo wszystko myślę że moja crf nie powinna być warta więcej niz 10k mimo blachy i wielu dodatków - taka prawda;)