Chętnie się przyłączę jak czas mi pozwoli.

1,982

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Powiem Ci szczerze że jeśli nie masz drugiego moto to nie kupuj sobie 450 bo będziesz płakał.
Najsensowniejsze w tym wypadku wydaje się 300 w 2t ale cieżko kupić w fajnym stanie. Jeśli masz małe doświadczenie z enduro/SM to kup sobie na początek XRke albo LC4 i będziesz zadowolony.

1,983

(3 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Możesz zrobić adapter adaptera:D Ale kiera skoczy do góry. Lepiej chyba szukać nowych uchwytów.

1,984

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Motór fajny, ale pokaż lepiej foto dziary bo widzę że syta:)

1,985

(10 odpowiedzi, napisanych Honda)

Na wałku nie ma luzu już to sprawdziłem, rusza się tylko zewnętrzny element kosza sprzęgłowego. Po odkręceniu nakrętki i wyciągnięciu kosza wewnętrznego widać dokładnie że luz jest na łożysku. Bardzo jestem ciekaw czy jak wymienię komplet to będzie sztywno:)(tulejka + łożysko)

1,986

(10 odpowiedzi, napisanych Honda)

Odkręcone, dziekuje mallly;)

Teraz tylko kwestia samego ruszania się zewnętrznego kosza sprzęgłowego. Mam jakieś dziwne przeświadczenie że zewnętrzny kosz może się ruszać i inaczej być nie może bo jest tam łożysko igiełkowe. Ale jutro będę wiedział coś więcej i dam znać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje w tym temacie:)

1,987

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Super to zrobili:) Fajnie się chłopaki potrafią bawić!
Fajne te nowe kosiarki:)

1,988

(10 odpowiedzi, napisanych Honda)

Dobra, kolejne pytanie.
Kosz ma wyjęte tarcze i resztę bebechów, chcę go odkręcić. Jako że jest to sigma z antyhopem to blokując kosz sprzęgłowy i chcąc ją odkręcić wysprzęgla i za każdym razem wewnętrzny kosz sprzęgłowy opiera się na segerze który jest za śrubą główną. Pytanie jak to odkręcić żeby tego nie uszkodzić?

1,989

(10 odpowiedzi, napisanych Honda)

No to ja mam dość spory... kiwa się na boki. Ktoś ma jakieś pomysły? Sam kosz w stanie idealnym, bez wżerów.
Wymiana tulejki i łożyska igiełkowego załatwi sprawę?

1,990

(10 odpowiedzi, napisanych Honda)

Hej!
Zajrzałem dzisiaj do swojego kosza sprzęgłowego przy okazji wymiany oleju. Pierwsza sprawa w oleju w skrzyni sporo opiłków i olej dziwnie słodko pachnie, nie wiem co tam wlał poprzedni właściciel:D druga sprawa która mnie bardziej niepokoi to ruszający się kosz sprzęgłowy zewnętrzny jak go ciągnę i popycham. Czy to jest normalne? Mozliwe że to łożysko igiełkowe? Założony jest zestaw antyhoppingowy Sigmy. Mam podejrzenia braku jakiejś podkładki... Skrzynia i sprzęgło chodzą bardzo dobrze, nie widziałem żadnych oznak zużycia.
Będę bardzo wdzięczny za info w tej sprawie:)

Hehe ducati:) Gorzej sprzedać niż Berga bez rejki:D

1,992

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć ten motocykl na torze. Swego czasu strasznie się nim fascynowałem, ciekawe czy jest szybszy od mojej CRF:P

1,993

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

A teraz najlepsze jest to że nie odzyskają tych motocykli tak szybko bo będą stały na parkingu policyjnym przez X czasu.... kumplowi jak z komisu podpieprzyli moto w ramach "jazdy próbnej" to znalazł typa z kolegami ale popełnili błąd i wezwali policję:) Motocykl stał na parkingu policyjnym chyba rok czasu pod gołym niebem, pozwolili mu jedynie przykryć go plandeką. Przy 20 nowych moto będzie to niezły spadek wartości...

1,994

(886 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

W wypadku tego berga dobrze by było dać na czarną mszę:D inaczej nie doceni:)

1,995

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mnie też przy LC4 i innych singlach niskie przebiegi nie dziwią. To są motocykle którymi nie chce się daleko jeździć:) Ludzie często kupują taki motocykl i używają go kilka razy w miesiącu poszaleć po mieście i nic więcej.
Moim zdaniem taki z przebiegiem 50tys używany turystycznie może być w lepszym stanie niż taki z przebiegiem 15-20tyś pałowany po mieście:)