1,966

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzięki Hacker napisałem do użytkownika ktm36213621 w sprawie tego wahacza:)

1,967

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Przerobić chcę wahacz na szerszy żeby było łatwiej obsługiwać wszystko co jest do niego zamocowane a zwłaszcza koło. Aktualnie żeby w ogóle coś tam zrobić to trzeba przejść drogę przez mękę bo żeby wyciągnąć koło to trzeba rozebrać wszystko dookoła i spuścić powietrze z opony a i tak idzie zajebiście ciężko. Gratis łańcuch ociera o oponę ale to już mało istotne. Poszerzając wahacz o kilka mm w każdą stronę będzie większy komfort obsługi tylnej osi, łańcuch będzie na swoim miejscu a nie na oponie. Skracając wahacz moto będzie gratis bardziej zwrotne na czym może mi tak bardzo nie zależy ale robiąc taką operacje można się już pokusić o taki zabieg.
Znalazłem kogoś kto spawa aluminium i możliwe że sobie to u niego załatwię jeśli okaże się że wahacz z Apki jest za długi.

1,968

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Wiem o tym patencie z SXV ale on oprócz tego że jest szerszy wydaje się być też dłuższy. Muszę napisać do użytkownika Levis, dzięki za przypomnienie sprawy.

1,969

(4 odpowiedzi, napisanych Honda)

Tu masz stronę z fiszkami. Zmieniasz po lewej stronie co potrzebujesz.
[url]http://www.bikebandit.com/oem-parts/2014-honda-crf250r/o/m155480#sch847713[/url]
Momentu w serwisówce szukaj, nie ma tak dobrze:D

1,970

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hej!
Wiadomo może kto zajmuje się w PL przerabianiem wahaczy pod SM?

1,971

(33 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

To jeszcze stelaż alu pod dwa kominy potrzebujesz bo pod subframe z 640 tego nie zamocujesz.

1,972

(1 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Cześć, no wybrałeś myślę idealnie;) Do wyboru masz jeszcze DRZ400 ale chyba taniej i pewniej kupisz FMX. Jest ciężki i słaby ale po 125 będziesz zadowolony. Ew. możesz jeszcze popatrzeć za Yamahą TTR600, czasami się fajna trafia na kołach SM. Jest zdecydowanie lżejsza i można się już tym fajnie pobawić a silnik cały czas z XTka:)

1,973

(886 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

Gratulacje:) Życzę wiele nowych motogodzin:D

1,974

(0 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hej!
Pytanie jaki quick shifter najlepiej wybrać do crf450 2004? Całkowicie nie siedzę w temacie. Wiem że warto uderzyć w modele tensometryczne ale w co konkretnie?
Pozdrawiam
Maciek

1,975

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Hej!
Potrzeba mi Quick Shifter do CRF450R 2004r.
Proszę wszelkie propozycje na PW.
Pozdrawiam
Maciek

1,976

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Wiele razy już słyszałem że ten gość z Gniezna ma zadbana motocykle w dobrych pieniądzach. Myślę że warto sprawdzić.

1,977

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ostatnie kilka miechów spędziłem na kalkulacji i oglądaniu różnych 450 i upraszczając każda w cenie do 15k to w jakimś sensie utopia i trzeba się z tym liczyć. Mówienie że jest inaczej to oszukiwanie samego siebie. Tyle w temacie;) Uważam że na drogę lepiej kupić sobie większą pojemność nawet kosztem wagi a w teren 2t bo jest lżejsze i mniej skomplikowane.

1,978

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Generalnie WR to chyba moto dość wytrzymałe ale jednak trochę kosztem mocy prawda? Nigdy tym nie jeździłem ale kolega posiada i widzę że jest to mniej wyczynowy sprzęt.

1,979

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Takich ciekawostek to jest pełno na allegro, tylko nikt się do tego nie przyznaje:)

1,980

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Serwis, awaryjność itd... pomijam ogarnięcie 450 w terenie przez kogoś kto nigdy tym nie latał.
A już w ogóle cudem jest trafić wyczyna za 10k bez wkładu:P