1,996

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja tą Motofrajde polecam, kupiliśmy ze znajomym XTX660 od gościa który kupił u nich. Moto z 2004 wygląda lepiej niż moje 2015:) Więc coś jest na rzeczy że sprowadzają zadbane. Gostek od którego kupiliśmy podobno kolejny też od nich kupuje, tak stwierdził.

1,997

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Kupione do zamknięcia.

1,998

(18 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ja bym celował w standard 525. Po co kombinować, ludzie tym latają i są happy. Żadne 450 nie wchodzą w grę bo nie da się tym jeździć normalnie po drodze.

1,999

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

Po kablach dojdziesz do niego, nie wiem gdzie jest w 690. Obadaj w serwisówce pewnie będzie.

2,000

(23 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Wniosek?! Kupuj Apke, super sprzęt:P

2,001

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Honda Grom na modach z silnikiem rakietowym

2,002

(10 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

FUCK!** gdzie byłeś jak ja szukałem!?

2,003

(5 odpowiedzi, napisanych KTM)

Przerywacz obadaj, pewnie się spierdzielił:)

2,004

(4,125 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja jestem ale mam daleko:D Bo az Bielsko Biała i w sumie po mieście mi się tym latać nie chce :P

2,005

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ciekawe bo nie dostałem;)

2,006

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No to jest nasze forumowe FE przerobione na FS ale nie do końca. Tu masz temat
[url]http://forum.supermoto.pl/topic35670-husaberg-fe-570-na-kolach-hamulcach-i-zebatkach-fs-p.html[/url]

2,007

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tak, o nią chodzi. Daleko miałem i troszkę opieszale się wybierałem do tego Torunia;)

2,008

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Nie wiem o który bór Ci chodzi:P

A tak na poważnie moto ekstra. Kasa moim zdaniem chyba adekwatna bo 3tys przebiegu dla tych bergów jeszcze po drodze to przecież początek przygody.

PS. Zakupiona CRF w opcji full tor z możliwością papieru, RMZ z Wilmatu po naszej rozmowie się sprzedała:D Mimo wszystko jeszcze raz dzięki za obszerne info na temat tego moto.

2,009

(10 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Siemka, niezły rodzynek nam się trafił;)

2,010

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Hej!
Trzeba mi kombik jednoczęściowy na 180 i 75kg wagi, nie będę ukrywał ma być tanio i dobrze kolor może być nawet sraczkowaty, jest mi to obojętne.
Mile widziana jakaś perforacja a jak nie będzie to sam sobie zrobie;)
Cena najlepiej 500-600zł ew. trochę drozej jak będzie coś fajnego to też proszę pisać.
Info na PW.