1 Ostatnio edytowany przez szatanica (2016-06-30 03:00:25)

Temat: Prosiak i Kozica

Drodzy!

Ścieżki uzależnionego motonity potrafią być niezwykle kręte i prowadzą często do zupełnie nieoczekiwanych miejsc. I tak moja motocyklowa droga przez chromowane chopsony, przez nakedy i turystyki doprowadziła mnie do enduro, które - wszystko na to wskazuje - w najbliższym czasie ulegnie metamorfozie do supermoto. Stąd moja obecność.

Niniejszym zatem witam się gorąco, pozdrawiamy razem z moimi sprzetami, BMW R1200GS i Yamaha Wr250R(ale już niedługo X, wariacja na temat) ;)  Do zobaczenia w blocie!

Szatanica

2

Odp: Prosiak i Kozica

Czesc

https://vimeo.com/128136519

3

Odp: Prosiak i Kozica

Cześć. Może założysz temat z metamorfozą WRki?

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

4

Odp: Prosiak i Kozica

Moge. Jakis wielkich zmian nie planuje ale zobaczymy jak sytuacja się potoczy. Wczoraj oglądałam kozackie felgi Warp9..czane z niebieską piastą i niebieskimi zakończeniami szarych.. ;p

5

Odp: Prosiak i Kozica

szatanica napisał/a:

Moge. Jakis wielkich zmian nie planuje ale zobaczymy jak sytuacja się potoczy. Wczoraj oglądałam kozackie felgi Warp9..czane z niebieską piastą i niebieskimi zakończeniami szarych.. ;p

Widac, że kobieta :) Nikt chyba nie zwraca takiej uwagi na kolory :D

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

6

Odp: Prosiak i Kozica

EmoKah napisał/a:

Nikt chyba nie zwraca takiej uwagi na kolory

hehe zdziwiłbyś się

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

7

Odp: Prosiak i Kozica

EmoKah napisał/a:
szatanica napisał/a:

Moge. Jakis wielkich zmian nie planuje ale zobaczymy jak sytuacja się potoczy. Wczoraj oglądałam kozackie felgi Warp9..czane z niebieską piastą i niebieskimi zakończeniami szarych.. ;p

Widac, że kobieta :) Nikt chyba nie zwraca takiej uwagi na kolory :D

Hahah...Myślę, że samo istnienie firm które oferują takie produkty, jak by nie było, zwłaszcza w przypadku enduro/sm, skierowane w 99% do panów, już zaprzecza Twojej tezie. A człowiek powinien w miarę możliwości otaczać się pięknymi dla oka rzeczami, dookoła jest wystarczająco dużo brzydoty. Gdyby to nie miało znaczenia, wszyscy jeździlibyśmy na zardzewiałych parchach :)))

A że kobieta, no coż...ja od swojej płci uciekać nie będę, a raczej staram się pielęgnować jej aspekty będąc umorusana w smarze i śmierdząc benzyną :DDD

8

Odp: Prosiak i Kozica

Siemka, niezły rodzynek nam się trafił;)

9

Odp: Prosiak i Kozica

Witamy witamy
Tak na kręte drogi nie ma nic lepszego niż sm a jak założysz deszczowe opony to da rady i pp za asfaltem się pobawić. Rok temu robiliśmy częste wypady na poligon wojskowy i nikomu opony nie pezezkadzaly
A co do kolorów no ja kupiłem parę dni temu dość kolorowa maszynę i na 3 dzień zaczelem myśleć co by tam zmienić. Ładne jest ale to nie mój  styl wiec  przyjdzie niebawem pora na zmiany

Był Ccm 404SM HUSKY 570SM jest VOR 503sm Honda CRM250 DR600sm/projekt

10

Odp: Prosiak i Kozica

A znasz jakieś oponki do takiego miejskiego zastosowania dla WRki? Jakiegoś faworyta? Co do motka, wrzuć zdjęcie, ciekawam :)

Maćko - dzięki, postaram się wiochy nie narobić :D

11

Odp: Prosiak i Kozica

Mam deszczowe pirelli na tor w mojej aprili jak na złość wszystkie moto kupuje z nowymi gumami i mimo chęci nie będę ich zrzucal i kupowal kolejnych bez potrzeby . Od kolegi słyszałem ze heidenou czy coś takiego mimo ceny dają radę jak Cię stać bierz coś markowego nie wiele stracisz na suchym asfalcie a zyskasz wiele na mokrym i innych podłożach
3 maj cie kciuki składam moja bestie szybki mały remont po 120km od zakupu  ;)

Był Ccm 404SM HUSKY 570SM jest VOR 503sm Honda CRM250 DR600sm/projekt