2,011

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kupiona :D !!! Dzieki Karol.

2,012

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Niee, ostatecznie mi nie odpowiadał i tyle. Za dużo bym musiał dołożyć żeby polatać tym po torze.
Sprzedający bardzo sympatyczny i uczciwy.
Jak ktoś chce sprzęt na ulice to pewnie kupi.


Ktoś zna ten motocykl?
[url]http://olx.pl/oferta/crf-450-r-supermoto-rejestracja-yz-wr-crf450-smr-mozliwa-zamiana-CID5-IDfiymJ.html#6b6f363d7f[/url]

2,013

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i nie kupiłem:D

2,014

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Fajny motor:P

2,015

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja jadę dzisiaj po CRF HM tej kilka postów wyżej. Jak się uda to dam dzisiaj znać i może skończę poszukiwania bo już mnie irytują:D

2,016

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dobra Panowie, wiem że nie tego szukam ale... mam cisnienie na SM.
Co mi o nim powiecie? Widać coś na pierwszy rzut oka oprócz chujowej owiewki i tłumika:)?

[url]http://allegro.pl/honda-hm-crf450r-supermoto-i6292066414.html#thumb/5[/url]

W razie "W" będę szukał antyhoppa, 5" na tył i na początek tyle mi wystarczy.

auuu..... idealny.

2,018

(886 odpowiedzi, napisanych Husaberg)

Ja bym do jazdy po mieście bez toru zalał do tego moto motula 7100 10w40 i wystarczy. Mam ten olej sprawdzony w wielu motocyklach zwłaszcza pod kątem sprzęgła i zawsze zmienia na lepsze.

Musisz jak ninja hartować sobie kończyny i codziennie kilka godzin uderzać o ten podnóżek.

2,020

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ani gratis jej nie chcę:P

2,021

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Właśnie to robiłem, masz racje oczywiście.... Szukam cały czas, aktualnie nie ma nic ciekawego więc głupoty przychodzą do głowy;) Coś czuje że sezon mi ucieknie i nie kupie sensownej torówki, trzeba poczekać aż zawodnicy zaczną coś sprzedawać;)

2,022

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-smr-450-supermoto-CID5-IDgim5d.html#6b6f363d7f[/url]

Podobno po zawodniku, ktoś latał tym na kisielinie. Wiadomo kogo i jaka historia?

2,023

(443 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Pytanie czy jest szansa na szarą bluze? Bo czarna ma u mnie w domu kilka dni życia prze z 5 kotów i 2 psy:)

Aaaa no to gratuluje:D Idealnie Ci się udało;) Ubezpieczenie za Włoszczyznę zawsze się opłaca, zwłaszcza jak się ją chce sprzedać.
Bardzo często się zdarza że wypłacone ubezpieczenie przy tych motocyklach przekracza wartość pojazdu:D Jak jest krzywy zadupek to jesteś w domu:D

2,025

(14 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

W PL sprzedający to dramat. Człowiek się spina, bierze wolne w pracy i spala benzynę... na ogłoszeniu wszystko zajebiście, przez telefon jeszcze lepiej a jak jesteś na miejscu wychodzi jak zwykle...
Oczywiście nie piszę tego w kontekście wyżej wymienionego moto bo nie jestem nim zainteresowany.
Fajnie by było jednak gdyby na forum osoba której ogłoszenie odbiega od rzeczywistości dostawała jakieś ostrzeżenie albo bana, myślę że pozwoliłoby to oczyścić środowisko i zwiększyło by wzajemne zaufanie.
Przynajmniej szukanie motocykla na forum stało by się mniej przykre, bo z allegro, otomoto i olx trzeba jakoś żyć i samemu przesiewać plewy.