1,951

(12 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Dobrze zakładasz że wiem jak działa:P
Ale wydawało mi się że blokowanie tylnego koła heblem czy redukcją to jeden pies;)
Mówimy o prędkości około 40km/h.
Bez hebla nie gaśnie;) czyli trzeba założyć że ten antyhop działa dobrze na biegach powyżej dwa:D
Ogólnie i tak jestem w szoku jak ten moto lata bokami... praktycznie sam więc nie mogę narzekać.

1,952

(12 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Hej
Pytanie mam... wczoraj polatałem na swojej CRF z antyhopem Sigma i mam kilka wątpliwości.
Sytuacja wygląda tak- napędzam się do 3 redukuje sobie 2 biegi w dół do 1 bo mam bardzo ciasny winkiel, uślizg tyłu przedni i lekko tylny hebel w akcji, jestem już ostro złożony bokiem w zakręcie i nagle moto gaśnie tak jakby antyhop nie działał do konca. Po chwili moto się włącza i jakimś cudem nie zaliczyłem katapulty:) Czy to jest normalne i ja za bardzo go zdusiłem czy może antyhop jest słaby?
Będę wdzięczny za info, na wyższych biegach wydaje mi się że wszystko super działa.

1,953

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Rocznik 2004:) Dzięki!

1,954

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ok, będę wdzięczny adrmln90.
Hacker o co chodzi dokładnie z tym wycięciem połówki prowadnicy? bo nie wiem jak to zrobić:P

1,955

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzięki wielkie za foto. Możesz mi zmierzyć jeszcze jaką masz odległość uszczelniacza koła od wahacza z jednej i drugiej strony?
Pod tylną zębatką masz jakiś dystans? ja mam zębatkę na zębatkę założoną... .

Tak jak w temacie. :)

1,957

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Teraz sam już nie wiem co o tym myśleć... Ja też teraz mam 165.
Mi przy wyciąganiu koła przeszkadzają przyspawane do wahacza elementy takie jak prowadnica mocowania tylnego zacisku i mocowanie prowadnicy łańcucha. Nie masz tak? Mogę Cię prosić o jakieś foto koła w wahaczu od góry? Może mam coś namodzone niesamowicie ale wygląda wszystko OK. Martwi mnie jedynie że zębatka jest dosłownie 2mm od wahacza:)
Odnośnie przeróbki wahacza z Apki to pewnie trzeba zrobić jakieś dystanse przy mocowaniu i ew. podobnie przy mocowaniu amora.
Tutaj gościu sobie przerobił
[url]http://supermotojunkie.com/showthread.php?110013-Project-X-tra-Factor[/url]


edit. tutaj widać że coś trzeba przetoczyć
[url]http://supermotojunkie.com/showthread.php?164697-2006-Honda-CRF450R-Mega-Build[/url]

1,958

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Poproś o lepsze zdjęcie od strony docisku. Ale osobiście bym kupił nową sigmę albo coś podobnego w czechach podobno wychodzi to coś koło 2000zł. Mam sigmę i działa, nie ma z tym problemu.

1,959

(20 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja miałem odwrotnie bo w zeszłym tygodniu olałem Lumie dotykową i kupiłem Nokie klawiszową 230 chyba się nazywa. Przez 5 ostatnich lat miałem dotyk i nie wiem po co mi to bylo, same problemy z tymi telefonami.

1,960

(20 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja też mam na klawisze nokie i mam w pyrtku ten dotykowy szajs. Przynajmniej jak jadę na wakacje to nie muszę zabierać ładowarki.

1,961

(20 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Sorry muszę to napisać nawet kosztem linczu ale nigdy nie zrozumiem po ch** komuś tak drogi telefon... no nie zrozumiem.

A nie chcesz się zamienić na MT07 z salonu PL pierwszy właściciel? Nawet F-Vat wystawiam:P Oczywiście z Twoją dopłatą ale dużo nie chcę. Mam do niego nawet komplet kufrów GIVI centralny i boczne:)

1,963

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

No fakt, widać że masz "oko";)

1,964

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Fajna robota ale z obrazem coś jest nie tak. Czułem się jak bym oglądał coś nagrywanego bez focusa:)

1,965

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Wahacz sprzedany więc temat otwarty:) Poczekam na wymiary z Apki. Jak nie to przez zimę robimy cięcie.