Hej!
Kupie dwa delkle pod alternator i sprzęgło do crf450 2004r. w dobrym stanie.
Zmieniam bo mam szpetne więc proszę o oferty dekli w sensownym stanie.

1,922

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe to ja pierwszy:D Stary nie rób tego:P

Hej!
Bardzo wstępnie... bo nie jestem jeszcze na 100% przekonany ale w ramach badania rynku.
Mam na sprzedaż MT-07 pierwsza rejestracja sierpień 2015. Kolor żółty - czyli prawilny szerszeń. Kupiłem go w polski salonie Yamahy.
Przebieg 9tyś.
Wystawiam F-VAT bo moto kupiłem sobie na firmę;)
Zajebiste moto na miasto jak i na trasę.
Sprzedaje bo rozwijam firmę i ostatnio latam tylko na SM w wolnym czasie którego dość mało.
Do motocykla dokładam komplet kufrów i stelaży GIVI (boczne i centralny) o wartości około 3,5tyś.
Oryginalne crashpady, owiewka GIVI i chyba tyle.
Generalnie moto bez wkładu finansowego opony 70%, łańcuch 80%, klocki 90%. We wrześniu wymiana oleju i filtra, olej i filtr dokładam w cenie moto(motul 7100)
Moto ma jeszcze ponad rok gwarancji i miesiąc AC:P
Nie mam zdjęć ale wrzucę jak będzie ładniejsza pogoda, moto jest jak nowe więc myślę że foty i tak nic nie wniosą;)
Cena 19.000PLN BRUTTO czyli okazja, kto pierwszy ten lepszy. Przyznam że jest to moje 3 podejście do sprzedaży, poprzednie 2razy się rozmyśliłem bo był sezon a tym moto się zajebiście jeździ;)

AHA... w razie pytań tel 784 056 Pięć98

Zdjęcie poglądowe moto
[url]https://cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2015/MT07/950-75/2015-Yamaha-MT-07-EU-Deep-Armor-Static-015.jpg[/url]

1,924

(18 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja też bym przytulił jeszcze jednego antyhoppa do CRF450 04' w razie W;)

1,925

(9 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

za 10k kupujesz XTX660 i jesteś happy, nie kupuj starego XTka albo ttr bo się uwkurwiasz z gaźnikiem i jego humorkami.

1,926

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Chciałem ją kupić jak szukałem moto. Historyjka jest dość ciekawa bo Pan z ogłoszenia twierdzi że sprzedaje to za jakiegoś pacjenta z Ukrainy który kupił ten motor za jego pośrednictwem i przy odbiorze stwierdził że jest za mocny więc go zostawił i sprzedaje... . Dziwna sprawa :D

1,927

(18 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

zajebisty pomysł z tą stroną;) Gratuluje!

1,928

(18 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

heh może to byla jakas serwisówka do Berga tłumaczona na polski z przyjętymi polskimi standardami:D

1,929

(2 odpowiedzi, napisanych Garaż)

O k***a frezasza możesz nie znaleźć, co to za zawód?

1,930

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dużo reklamacji zawsze było na te rękawice. Osobiście nie polecam w opór;)
Najlepsze rękawice letnie w moim życiu to
[url]http://www.halvarssons.pl/motocykle/?products&category=7&id=90[/url]

Do chwili obecnej nie znalazłem niczego lepszego... mam je już 5lat i robię masę kilometrów rocznie. Aktualnie po takich przejściach mają 2 dziury które przepaliłem kiedyś na kolektorze w starym XTku pare lat temu:)

1,931

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja nie umiem latać bez rękawic:D Czuje zawsze jak by mi czegoś brakowało.

1,932

(36 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Ten jeden właśnie będzie nie najlepszy do Twojego moto:P Chyba że zmieniasz olej często jak w wyczynie.

1,933

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam takie białe S/M do sprzedana;) Nowe, cena 300.

Noo taka Pani Urszula to musi być fajna plotkara:D

1,935

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

przecież to zwykłe LC4 części jest masa... sam mam do tego kilka "wanien" części silnikowych:P