1 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2016-08-11 17:45:59)

Temat: Sprzedam MT-07 2015 salon PL, F-VAT/ rok gwarancji.

Hej!
Bardzo wstępnie... bo nie jestem jeszcze na 100% przekonany ale w ramach badania rynku.
Mam na sprzedaż MT-07 pierwsza rejestracja sierpień 2015. Kolor żółty - czyli prawilny szerszeń. Kupiłem go w polski salonie Yamahy.
Przebieg 9tyś.
Wystawiam F-VAT bo moto kupiłem sobie na firmę;)
Zajebiste moto na miasto jak i na trasę.
Sprzedaje bo rozwijam firmę i ostatnio latam tylko na SM w wolnym czasie którego dość mało.
Do motocykla dokładam komplet kufrów i stelaży GIVI (boczne i centralny) o wartości około 3,5tyś.
Oryginalne crashpady, owiewka GIVI i chyba tyle.
Generalnie moto bez wkładu finansowego opony 70%, łańcuch 80%, klocki 90%. We wrześniu wymiana oleju i filtra, olej i filtr dokładam w cenie moto(motul 7100)
Moto ma jeszcze ponad rok gwarancji i miesiąc AC:P
Nie mam zdjęć ale wrzucę jak będzie ładniejsza pogoda, moto jest jak nowe więc myślę że foty i tak nic nie wniosą;)
Cena 19.000PLN BRUTTO czyli okazja, kto pierwszy ten lepszy. Przyznam że jest to moje 3 podejście do sprzedaży, poprzednie 2razy się rozmyśliłem bo był sezon a tym moto się zajebiście jeździ;)

AHA... w razie pytań tel 784 056 Pięć98

Zdjęcie poglądowe moto
[url]https://cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2015/MT07/950-75/2015-Yamaha-MT-07-EU-Deep-Armor-Static-015.jpg[/url]

2

Odp: Sprzedam MT-07 2015 salon PL, F-VAT/ rok gwarancji.

Mam do tego sprzęta wydech akrapovic full carbon ;) gdyby ktoś był zainteresowany.

3

Odp: Sprzedam MT-07 2015 salon PL, F-VAT/ rok gwarancji.

dev PW

Suzuki DR-Z 400 SM K7