1

Temat: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Witam
Prawie nowy motocykl za niskie pieniądze. Więcej info pod linkiem. Dla forumowiczów lepsza cena/bonusy :) zapraszam

[url]http://allegro.pl/yamaha-yz450-f-2015r-47mth-i6394347270.html[/url]

GANY RACING

2

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Macie może coś road legal z naciskiem na sm ale brudas też styknie.

SUZUKI RMX450Z

3

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Witaj . Sm ciezko ale kata z papierami mozna wyrwac. Napisz proszę do jakiej kwoty , rodzaj silnika i pojemnosć. Pzdr

GANY RACING

4

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

W tym urządzeniu jest opcja clr r/t? czyli czyszczenie tego wskaźnika?

5 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-08-08 13:34:20)

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Tak można kasować godziny. Poza tym patrząc na wytarcie osłony sprzęgła, to jeździł tym jakiś "dobry" zawodnik.
No i numer startowy. Jeżdżony przez zawodnika amatorsko ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

6

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

"5mth temu wymieniony tłok" czyli przy 42mth??? to nawet Husaberg zaleca wymianę co 90mth

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

7

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Piotrekmm napisał/a:

"5mth temu wymieniony tłok" czyli przy 42mth??? to nawet Husaberg zaleca wymianę co 90mth

W CRF 450, wg. serwisowki powinienem wymieniać tłok co 15mth :D

#21, śnieg

8

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

heh może to byla jakas serwisówka do Berga tłumaczona na polski z przyjętymi polskimi standardami:D

9 Ostatnio edytowany przez Gany (2016-08-09 08:05:37)

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

mallly200sx napisał/a:

Tak można kasować godziny. Poza tym patrząc na wytarcie osłony sprzęgła, to jeździł tym jakiś "dobry" zawodnik.
No i numer startowy. Jeżdżony przez zawodnika amatorsko ;)

Tutaj kazdy motocykl ma numer startowy z imieniem i nazwiskiem zawodnika. Yamaha owszem byla jezdzona na torze(bo w Danii innej opcji nie ma). Ale czy przez ostrego zawodnika? Jestem pewien ze nie.

Ja osobiscie wolal bym taki jezdzony na torze niz od pozamiejskiego amatora upalania pobliskich lasow z dojazdem 20km po asfalcie.

Na allegro stoja takie nawet za 22000zl  a ja chce 5tys mniej. Motocykle nowe maja cene salonowa.
Jesli was nie stac to mam cos tanszego.
Wczoraj kupilem ktm sxf 350 2011 oraz yamahe yzf 450 2012. Oba w bdb stanie technicznym , z gratisami i co najwazniejsze w przystepnej cenie. To bedzie juz 20 motocykl w ciagu pol roku - i kazdy jezdzi zadowolony do dzis(z kilkoma osobami mam wciaz kontakt).
Czesto "moje" motocykle trafiaja na allegro ze zmieniona historia i odmlodzone o kilka lat. Zrpbem w tym celu male archiwum w ktorym bede zapisywal wszystkie motocykle(narazie puste- malo cZasu).
Sywkrzylem zakladke "import" - jesli szukasz konkretnego motocykla - wypelnij formularz i napewno cos znajdziemy .

[url=http://Www.moto-cross.eu]Www.moto-cross.eu[/url]

GANY RACING

10

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Cena jest ok! Widocznie kolejne moto trzeba będzie ściągać z Danii :)

Ja jedynie widząc zdjęcia stwierdzam, że taki totalny amator tym nie jeździł.
Co do stanu technicznego się nie wypowiadam.

Pozdrawiam,
Piotrek

11

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Jasne- sluze pomocą. Pozdrawiam

GANY RACING

12

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

pw

13

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

zajebisty pomysł z tą stroną;) Gratuluje!

14

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Zakup używanego wyczyna to zawsze spore ryzyko i chyba każdy kto się na to decyduje ma tego świadomość
Oczywistym jest, że część nowych sprzętów idzie albo dla zawodników albo dla ludzi, którzy nie robią nic i zamiast tego co roku albo co dwa lata wymieniają po prostu motocykl na nowy. Jednak paradoksalnie czasem lepiej kupić moto po zawodniku, nawet mocnym, bo oni dbają bardzo o sprzęt. Nie ma zmiłuj - motocykl musi być niezawodny i zawsze w pełni sprawny dlatego nie żałują siana i czasu na ich dopieszczanie i serwisowanie. Z amatorami bywa niestety różnie...

Jednak sam numer startowy jeszcze o niczym nie świadczy...
Ja też sobie taki zrobiłem choć nie startowałem w zawodach enduro i nie miałem takiego zamiaru. Ot zwyczajnie kupiłem drugi komplet plastików i zrobiłem do Berga ładną okleinę, z numerami startowymi i swoją ksywą nad nimi. Dużo ludzi tak robi bo motocykle wyglądają o niebo ciekawiej i wyróżniają się z szarego tłumu seryjnych sprzętów.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

15 Ostatnio edytowany przez Gany (2016-08-09 13:15:20)

Odp: Yamaha YZ450-F 2015r 47Mth

Najgorsze sa po zawodnikach enduro- te topione w blocie po same półki naprawde wygladaja na zajezdzone . Najlepsze sa natomiast od "emerytow" w Danii tzw "old-boys" . Motocykl od takiego oldboysa wyglada jak nowy mimo ze potrafi miec z 10 lat. Kazdy ma odpowiednia cene choc u mnie zwykle sa to najnizsze ceny na rynku (dla mnie to glownie hobby- co dalej - czas pokaze). Jesli klient jest normalny - dostaje fajna cene i duzo gratisow (drugi zestaw aut sprzegla rekluse, zestaw zlotych felg excel z czerwonymi piastami talon, kierownice polki a o plastikach to nie wspomne).

Jest ktos jest nerwowy i wmawia mi jakies niestworzone historie - nie utarguje nic.

Wkrotce zaczne dodawac zdj sprzedanych motocykli. Sami ocenicie .
Pozdrawiam

GANY RACING