1,891

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ciekawie podgięta blach:)

1,892

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

prawda:D

1,893

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Heh no po foto to masz super cylinder, moje oko nie uchwyciło owalizacji :P

1,894

(25 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

crf sie nie psuje, polecam

Nic szarego nie będzie? Bo kurde nie lubie białych i czarnych rzeczy:D

1,896

(54 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Dokładnie suchar ważna sprawa.

1,897

(54 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Z litra ducati będziesz zadowolony i raczej mocy będzie za dużo:) Osobiście się ich boje.

1,898

(54 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Spidi napisał/a:

Maćko - 848 i 1098/1198 wizualnie są praktycznie nie do odróżnienia. :)
O upierdliwej obsłudze rozrządu z paskami już wiem. Jakoś to przełknę. Podobnie inne dziwne duperele jak problemy z elektryką. Najbardziej obawiam się jakichś większych komedii bo i takie się podobno zdarzają. Cóż - taki chyba urok Ducati. Ferrari też jest strasznie kapryśne a działa na chyba wszystkich!? ;)

Takie troszkę z dupy porównanie(bez obrazy oczywiście;)  )Nie jestem kobietą żeby moto wizualnie kupować i tłumaczyć sobie że 848 wygląda prawie identycznie jak 1198 i jest tańsze to po co przepłacać:P Wizualnie ani 848 ani 1198 mi się nie podobają;)
848 przy 1198 to motorower i nic tego nie zmieni;) Stojąc przy odpalonym 1198 na termosach czujesz coś niesamowitego nie do opisania... to jest bestia. Silnik w tym sprzęcie i ilość dźwięków które z siebie wydobywa to arcydzieło i chyba tylko to mnie w nim jara. Nowe dukaty są już ugrzecznione idą w japońskim kierunku niezawodności kosztem tożsamości motocykla.
Wszystko co daje emocje w motoryzacji musi się psuć.

1,899

(115 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No właśnie koledze chyba o to chodzi że na bialym lepiej widać błoto:D

1,900

(54 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja troche o tych motocyklach wiem bo miałem z marką trochę wspólnego i powiem Ci szczerze że na prawdę bywają intrygujące problemy w tych sprzętach. Akurat 848 jest już współczesną wersją ducati i nie jest to szczyt moich włoskich problematycznych marzeń ale mimo wszystko potrafią wychodzić niesamowite kwiatki o czym wiedzą tylko panowie w serwisie;) Dla mnie ducaty się skończyły na 1198 i na ten model choruje. Kiedyś sobie zrealizuje to marzenie i będę cierpiał będąc nieszczęśliwym posiadaczem:)

1,901

(11 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Prawda jest jedna, CRF SM i to jeszcze jako torówka potrzebuje konkretnego klienta który chce się ścigać. Takich ludzi jest mało więc te sprzęty stoją i wszystkim się wydaje że są złe a to nie jest prawda. Swego czasu RMZ450 z Wilmatu też stała jak widły w gnoju a był to sprzęt zadbany i serwisowany bo sam chciałem go kupić ale akurat się spozniłem. Nie ma co robić otoczki że jak wyczyn stoi długo na OLX to jest zły, nie może to być zasada.

1,902

(11 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

A pokaż mi taką CRF w SM która stała krótko

1,903

(6 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Szukaj sobie sklepu w okolicy i przymierzaj, temat jest bardzo indywidualny.

1,904

(6 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Cześć, skąd jesteś?

1,905

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Ja tylko chciałem napisać że ładne to masz jak na tyle lat;) ....i zmykam.