1

Temat: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

Siema,
Tak jak jest napisane w temacie szukam w miarę taniego, przewiewnego ale i zapewniającego podstawowe bezpieczeństwo kompletu na lato :D
Ze względu na budżet i przeznaczenie wybór padnie raczej na tekstyl a nie skórę. Budżet jest ograniczony bo niestety wypadł mi niespodziewany remont w moto co pochłonęło trochę $$ ale sezon powoli dobiega końca więc może uda się też zgarnąć coś na promocji ;D.
Priorytetem jest dla mnie kurtka i w nią chciałbym się pierwsze zaopatrzyć, później spodnie no i buty (z tym akurat mogę trochę dłużej poczekać) w przyszłości jeszcze planuję zmienić kask na mx bo na razie śmigam w integralu ale to schodzi na dalszy plan. Budżet nie jest jakoś dokładnie określony ale chciałbym się zmieścić z kurtką i spodniami poniżej 1000zł (optymalnie 700-800 :d), buty pewnie będę musiał kupić używane bo jednak newki to dość spory koszt :/. Tak, że jak macie coś godnego polecenia to piszcie ;).

A i jeszcze jedno. Jak to jest z praniem kevlaru? Bo pytałem się w sklepie z odzieżą motocyklową o jeansy z protektorami i kevlarem to powiedzieli mi, że jak już to kupić je bardziej jako dodatek bo po praniu kevlar traci swoje właściwości.

2

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

Cześć, skąd jesteś?

3

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

Podkarpacie, okolice Krosna ;)

4

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

FiNNiu napisał/a:

A i jeszcze jedno. Jak to jest z praniem kevlaru? Bo pytałem się w sklepie z odzieżą motocyklową o jeansy z protektorami i kevlarem to powiedzieli mi, że jak już to kupić je bardziej jako dodatek bo po praniu kevlar traci swoje właściwości.

Serio??? Może prany w stężonym kwasie siarkowym? :)
[url]https://pl.wikipedia.org/wiki/Kevlar[/url]

Na moich portkach jest napisane prać w 30 stopniach, inside out.

5

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

uuk napisał/a:
FiNNiu napisał/a:

A i jeszcze jedno. Jak to jest z praniem kevlaru? Bo pytałem się w sklepie z odzieżą motocyklową o jeansy z protektorami i kevlarem to powiedzieli mi, że jak już to kupić je bardziej jako dodatek bo po praniu kevlar traci swoje właściwości.

Serio??? Może prany w stężonym kwasie siarkowym? :)
[url]https://pl.wikipedia.org/wiki/Kevlar[/url]

Na moich portkach jest napisane prać w 30 stopniach, inside out.


Sam się zdziwiłem :D Mocno zastanawiałem się nad jakimiś jeansami ale po usłyszeniu tego już sam nie wiedziałem co myśleć i co kupić.
Dzięki za odpowiedź ;)

6

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

Szukaj sobie sklepu w okolicy i przymierzaj, temat jest bardzo indywidualny.

7

Odp: Tani komplet na lato kurtka / spodnie / buty

MAĆKO napisał/a:

Szukaj sobie sklepu w okolicy i przymierzaj, temat jest bardzo indywidualny.

Mam w mieście sklep z dość sporym wyborem tylko nie wiem czy warto opierać się na ich opinii skoro twierdzili, że kevlar po praniu traci wszystkie właściwości :D. Jeśli już znajdę coś co mi odpowiada to oni raczej będą mieli to na stanie a jak nie to w większości sklepów jest możliwość zwrotu/wymiany jakby coś było nie tak ;)