1,906

(64 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja bym chciał taką białą:D ale najbardziej to szarą jak jest opcja.

1,907

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe to zachęciłeś chłopaka:D Jak chcesz mieć spokój to kup sobie jakąś CRF czy innego japońskiego pomiota z nimi nie ma magicznych problemów:)

1,908

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Podchodzi aż za bardzo i nie sprzedam jej za prędko bo za długo się jej naszukałem ale jednak wizualnie ta 525 jest w lepszym stanie;) Oczywiście już nie długo bo moja CRF przechodzi przez zimę mały lift i nówki sztuki będą miały kompleksy przy niej stać:)

1,909

(9 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

k***a... . to jest moment w którym żałuje że jeszcze nie poczekałem z zakupem moto... . To 525 wygląda tak jak bym chciał żeby wyglądało moje moto:P

Po ile ten komin będziesz sprzedawał? Do CRF mi siądzie?

1,910

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Jak masz S to nie ma problemu. E i Y mają inną końcówkę i kolektor dodatkowo inny układ zasilania (FCR) przez co są mocniejsze.
W S i SM to chyba będzie jeden pies tak mi się wydaje ale pewności nie mam;)

1,911

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Jak masz wersję E i wsadzisz sobie tłumik z SM albo S to moto będzie jechało jak 125 wiesz o tym nie?

1,912

(6 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Widze że masz jakiegoś rozbitka bo w Twoich tematach widnieje chęć zakupu całego przodu. W takim razie możesz też mieć coś krzywe co tym bardziej obliguje do rozbiórki i inspekcji całości. Przez internet nic więcej Ci nie doradzę;)

1,913

(6 odpowiedzi, napisanych Garaż)

rozebrać, wymienić uszczelniacze, przepolerować tłoczki, przesmarować pastą ATE i musi banglać:) Warto sprawdzić czy tarcza nie jest krzywa;)
Możesz też do mnie podjechać jestem z Jaworza k. BB to chętnie zerknę co Ci się tam dzieje i może coś z tym wspólnie zdziałamy jak nie czujesz się na siłach:)

1,914

(8 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

cena i ile tłoczków?

1,915

(8 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

po ile sam zacisk beringera 4 tłoczki?

1,916

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Prawda, musisz Badyl szukać jakiegoś szosowego precla bo przy SM to nie znajdziesz raczej ideału w oryginale bo tym się tak nie jeździ i przy normalnej eksploatacji jest to niemożliwe moim zdaniem.

1,917

(24 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

na miasto mi wystarczają 3:P

1,918

(24 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Nic w tym dziwnego:P Dziwne to by było jak by się sprzedał w 2dni. Wyczyny już tak mają.
Raku sprzedawał ten motor też kupę czasu.

1,919

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Stylowo wygląda ten ucięty palec:D

1,920

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=-vFKK0g8HC8[/url]
Zajebiście było by mieć taki tor do SM pod nosem:)