1

Temat: [K] końcówkę wydechu ori drz/sm/inną/cichą

Większość chce głośniej, a ja na opak ciszej. Chętnie zatem zakupię w dobrej cenie seryjną niekombinowaną końcówkę wydechu DRZ. Wizualnie najbardziej podchodzi mi od wersji SM bo chyba jest krótsza ale czy będzie najcichsza z pozostałych DRZetowskich? Ewentualnie inną cichą.

2

Odp: [K] końcówkę wydechu ori drz/sm/inną/cichą

Jak masz wersję E i wsadzisz sobie tłumik z SM albo S to moto będzie jechało jak 125 wiesz o tym nie?

3

Odp: [K] końcówkę wydechu ori drz/sm/inną/cichą

A czy E/Y/S nie miły fabrycznie tych samych końcówek? Ja akurat mam S i myślałem, że od SM będzie ok - a co tak cienko pierdzi? Ja dotąd jeździłem na kombinowanych wydechach ale jest za głośno. Np. kolanko CRD i motana końcówka przelotowa - niby ma wygar ale przy przelotach i w miejscach publicznych daje po uszach. Hmm a może by go jakoś wytłumić?

4

Odp: [K] końcówkę wydechu ori drz/sm/inną/cichą

Jak masz S to nie ma problemu. E i Y mają inną końcówkę i kolektor dodatkowo inny układ zasilania (FCR) przez co są mocniejsze.
W S i SM to chyba będzie jeden pies tak mi się wydaje ale pewności nie mam;)

5

Odp: [K] końcówkę wydechu ori drz/sm/inną/cichą

Tak E/Y mają inny, o większej średnicy kolektor coś koło 40/41, a S/SM 37/38 ale końcówka wydechu myślałem że wszędzie siedzi podobna, no w SM się różni bynajmniej wizualnie.