1,426

(85 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

kompresja z pewną tolerancją bo będziesz mierzył na zimno, czy ma olej, czy czuć olej w spalinach( po rozgrzaniu oczywiście), ogólnie czy coś słychać w silniku.
Najlepiej weź kogoś jak nie czujesz się na siłach bo jak zobaczysz moto to się podpalisz i merytoryczne argumenty pójdą się jebać.
BTW. kiedyś kumpel nie kupił motocykla bo miał łyse opony i napęd się kończył :D równie dobrze można by kupować moto wysyłkowo jak dla kogoś tylko to jest argument:D

1,427

(85 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Chłop ma racje;) Jesli ten motocykl jest sprawny technicznie to będziesz jeździł i jeździł, prawie jak 525. W któym miejscu to wyczynówka? 50koni z 500 pojemności. Po 64godzinach masz sprawdzić jak wygląda tłok... po 80 teoretycznie wymienić. W polskich realiach i będzie to pewnie jeździć 500godzin albo 1000 - koło wyczyna to raczej nie stało. Dla porównania w wyczynie np.crf450r w serwisówce nakazują WYMIENIĆ tłok po 15godzinach - w rzeczywistości ludzie latają po 100, znam przypadek że 180...
BTW. też reaguje alergicznie jak ktoś podpiera się wiedzą z szeroko pojętych for internetowych. Najgorzej jak traktuje tą wiedzę jak wyrocznie i podważa światopogląd kogoś doświadczonego. Są książki, jest myślenie więc uważam że fora można traktować jako uzupełnienie wiedzy mając już o czymś jakąś wiedzę - w przeciwnym wypadku taka wiedza z neta to śmietnik.

1,428

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

TRUE!!! ja też;D Mimo że brzmi tak źle... ale to tak źle ... ale to taaaak źle...... że konstruktor powinien wystartować w programie "jak oni to zjebali"

Parę rzeczy i tak zmodziłem ale nie od strony wyglądu tylko mechaniczne tematy. Kilka rzeczy też mam w planach zrobić ale to chyba już na koniec tego sezonu.

1,429

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Z tym że akrap coś daje od strony technicznej, jakiegoś konia:P Na pewno zmienia charakterystykę silnika.

1,430

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Nosz k***a:D A już wyłączyłem regulamin:P

Chyba chciałeś napisać w żeby się zaopatrzył w kilka par majtek a nie t-shirtów:)

1,432

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Czyli jak nie zdam to i tak biore udział w zawodach tak?

1,433

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Dobra to naucze sie tego regulaminu:P

1,434

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Street to inny temat niż amator? Bo kurde na tej stronie [url=http://www.motoresults.pl]www.motoresults.pl[/url] nie widzę klasy street i zarezerwowałem w amator swój turbo numerek. Kolejne pytanie czy muszę mieć licencję do klasy street? Jakieś badania? Może mi to ktoś na szybko przybliżyć w skrócie telegraficznym.

1,435

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Ja tam nie dla batów wybrałem street tylko nie umiem i nie lubie jeździć w terenie więc dla mnie temat idealny:)
A czy dostane baty, oby - bo jeśli będzie inaczej to będę mocno zawiedziony:D

1,436

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

wymyśliłem sobie pincet :)

Heh przyznaj się :D Chcesz zrobić tor przez godzine na jedynce:P

1,438

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Zarejestrowałem się na tej stronie. Wymyśliłem sobie jakąś tam nazwę klubu i nie mam licencji to chyba nic prawda?
W ogóle jak chce startować w klasie street to też muszę wcześniej ustalić numer?

1,439

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Foto szerszenia dam jak będzie cieplej bo aktualnie muszę omijać garaż szerokim łukiem żeby nie jeździć w tą pogodą;) CRF jeździłem w tą zimnicę tylko kilka razy a MTekiem za każdym razem jak przestawał padać śnieg. Cieszę się że gnoja nie sprzedałem, nic lepszego nie kupie za te pieniądze.

1,440

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Kurde czuje się prekursorem MT07 na tym forum:P Poszło jak domino:D Aż ją sobie wrzucę w opis:D