1,411

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Heh:D Będziesz miał ciężko to sprzedać za 7-6K. Niestety to Huska i jej tysiąc tajemnic więc moto typowo hobbystyczne, ciężko na nie liczyć;)

1,412

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

No albo moją... jeszcze lepszą przecież.

1,413

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

to ja 2500 i wysyłam kuriera:P

1,414

(21 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Pytanie Goldentyre są coś warte? Amator na CRF tym polata?

1,415

(85 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzinkss to taki nasz złotousty bard Jaskier.

1,416

(34 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Alpina chyba od 2010r. produkuje w CHRL:P
Pamiętam czasy jak klienci +/- w tym okresie prosili jeszcze o jakieś produkty z Taiwanu:)

1,417

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja wiem, poruszałem już ten temat. Koleś się zamienił za czopera:P Jest to samozwańcza wersja RR, bo koło rr nie stała. Jeszcze coś mi tam przez tel gadał ale już nie pamiętam. 17000  wyświetleń:D COś musi być z nią nie tak.

1,418

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

koti001 napisał/a:

Siemka.
Ma ktoś jakies doświadczenia z jazdy na lekkim moto na Pilot Road 4?
Chodzi mi tu konkretnie o o czy nagrzewaja sie w miare i jak z trzymaniem w złożeniu.
Planuje pojezdzić turystycznie w tym sezonie ale na dobrych winkielkach chce zamykac oponke i teraz pytanie czy na PR4 da sie to wgl wykonac? Mam kata 690sm-r i pytanie czy nie bedzie za lekki zeby je dogrzac?
Jeżdzi ktos na nich wgl. w supermoto?

Da sie ale są to opony o średnim profilu do SM, nastepnym razem poszukaj bardziej sportowych.
A zamknąć PR4 bedzie latwiej niż sportowe;)

1,419

(5 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Drogie, sam kiedys chciałem coś dorobić to sam materiał mi wycenili na 2k.

Przedzwon tutaj
[url]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5162217&p=2&id=121514[/url]
albo tutaj
[url]http://allegro.pl/blacha-aluminiowa-formatka-20mm-5754h111-pa11-i6566330575.html[/url]

1,420

(34 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Polecam Alpinestars T-GP PLUS R, do tego wygodne dziny i jesteś gość.
Kombik i skóra przy 30stopniach to przegięcie pały, znałem kogoś kto przez kombinezon zemdlał na moto i uderzył głową w słup dojeżdżając do świateł... niestety już tej osoby z nami nie ma... . Żeby było śmieszniej sam sprzedałem tej osobie wcześniej skrzętnie upatrzone skórzane ciuszki, od tamtej pory zmieniłem podejście. Trzeba wiedzieć co do czego służy, kombiki w skórze na tor, tekstyl w różnych wariantach na drogę.

1,421

(34 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Po bułki i fajki latam klasycznie w "tshircie, japonkach i krótkich spodenkach". Jak jest zimno to kurtka tekstylna. Skóra to ogólnie dramat więc nie polecam na szybkie wyskoki do sklepu. Prędzej furą pojedziesz niż ubierzesz na siebie to całe dziadostwo.
Szukaj jakiejś kurtki tekstylnej, lepiej na tym wyjdziesz.

1,422

(34 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Obie sa za drogie:P

1,423

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Kiedy będą bluzy +/-?
Mój przelew też już poszedł na początku tygodnia.

1,424

(85 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

adrmln90 napisał/a:

Maćko stwierdzam że jesteś niechlujem =D , ale swoją drogą masz racje supermoto to nie jest eksponat wystawowy aczkolwiek kiedyś też tak myślałem.....

Sam jesteś HOMO!!

1,425

(85 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Heh, ciekawe macie podejście:D Jak bede cos sprzedawał to chyba nawet na forum ni wrzucie:P Moje moto wygląda jak gówno za to jest serwisowane zgodnie z manualem;) To jest supermoto, do super czynów a nie eksponat:D Kupcie sobie po Junaku M10 albo jakiegoś nortona commando z lat 60tych, to są moto które się nadają do pucowania.