PW Levis

Tak, oryginał:) Prosto od producenta, handluje liqui na co dzień. Mogę Ci jutro podesłać foto baniaka. Jeszcze jedna osoba się zastanawia czy aż tyle jej potrzeba więc stawiam sprawę jasno... kto pierwszy ten lepszy bo ja mam w sumie 60L na swoje potrzeby i mi to wystarczy:P

1,398

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nooo... i pod takie coś to bym sobie kupił crossa. A nie topienie się w gnoju.

Siema!
Mam na sprzedaż oryginalną bańkę 20L oleju Liqui Moly Street Race 10w50 FULL SYNTETYK
Detal takiego baniaka to coś w okolicach 1000zł, sprzedam za 500zł.
Mam trochę za dużo oleju w garażu i muszę się go pozbyć.
Przypominam że Liqui Moly to zajebiste oleje więc brać i nie wnikać! Można zaoszczędzić na ładnych parę lat.

1,400

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Przepraszam, nie wiedziałem.

1,401

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Człowieku CBRka musi być krzywa... po co chcesz wychodzić przed szereg:P
Moja też była krzywa... supermena kilka razy zaliczyłem, na plecy poleciałem nieskończoność razy i jeździła! Nie ma siły na ten sprzęt, a krzywa jest chyba nawet szybsza!

1,402

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Przecież to jest prawie proste:P Zakładać i jeździć:D

1,403

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

mELANŻ!!!

1,404

(11 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Trzeba być w jakimś klubie? Czy można startować na partyzanta?

1,405

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

zacisk z KTM sx200 przód jest bardzo OK.
Pompa radialka 13 najlepiej do jednego zacisku 2tłoczki.

1,406

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dżwignie pompy opuszcza się na śrubie przy samej pompie, myślę że spokojnie możesz opuścić do tego stopnia że będzie Ci przeszkadzało w drugą stronę.
A HB prosta sprawa, potrzebujesz 2metry przewodu w stalowym oplocie, jakiś zacisk i znajomego tokarza. Ułatwia i to bardzo, masz rację że nogi lecą pierwsze;) Zestaw z foty jest ze strony 50stunt.com
[url]http://www.50stunt.com/YAMAHA_WR250X_DUAL_CALIPER_HANDBRAKE_THIRD_BRAKE_p/smhb_wrxnis.htm[/url]

Mają bardzo drogo. Całe HB w polskich realiach można zamknąć w 300zł:)

1,407

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Ja tam po remoncie 3godziny jestem więc też bardzo spokojnie czekam na jakieś spektakularne zakończenie żywotu Hani.

1,408

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

W 610 był rozrzutnik do gnoju w ramach pompy oleju:D Mieli fantazje skurczysyny.
Przecież sie cieszę, nic nie zmieniam - spokojnie czekam aż wybuchnie.

1,409

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Pytaj Levisa on jako jedyny poważnie ma rozkminione te włoskie rakiety

1,410

(27 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Takie modelarstwo dla dużych chłopców:P To bedzie z 2003 albo 2004 rok.  Że tak powiem najlepszy rocznik, można smakować:D