1,456

(13 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

danielo napisał/a:
Dziku napisał/a:

Jakby co, to miałbym kogoś do obejrzenia tego dziobala.

Mógłby go ktoś obejrzeć, może nawet się przejechać. Z Gdańska mam trochę kilometrów.
Fajnie byłoby zobaczyć inne zdjęcia. Szczerze bardziej zależy mi na mechanicznej sprawności i niezawodności niż na wyglądzie.

To jeśli tak jest kup XTka;)

1,457

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Kupiłem już watę do komina, będę gotowy;)

1,458

(13 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Odpowiedź na Twoje pytanie jest łatwa. Po SV650 każde!! podkreślam każde SM będzie się dobrze prowadziło. Czy to będzie XTk na słąbym zawieszeniu czy SMR450 na ultra zawiasie. Kup co tansze, wyrób sobie zdanie i wróć po lepsze. Szkoda czasu na szukanie opinii w necie o motocyklach bo każdy ma inne podejście.

1,459

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Na południu dowaliło, mimo wszystko liczę że w przyszłym tygodniu będę leciał na moto z przednim kołem do góry.

1,460

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Tak zrobię właśnie:) poczekam tylko aż śnieg zejdzie.

1,461

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Bycie królem gimbazy to zaszczyt, jednak nie mam na to wpływu bo akurat z takim kominem kupiłem. Ktoś go uciął i jest trochę głośny. Musze albo kupić inny tłumik albo zobaczyć co się dzieje w aktualnym.

1,462

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Tam mam najdalej ale jak to sprawdzone info to chyba dla mnie najlepiej będzie żeby nie ryzykować jakieś bezsensownej dyskwalifikacji.
Od razu bym sobie do Mielna skoczył:D

1,463

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Jak w trakcie? k***a dziwne czasy nastały dla motoryzacji:P Ja myślałem że można poszaleć bo tor bo zawody a tu gorzej jak na drodze.

Szacun,

1,465

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Ja mam skrócony układ i to jest ten problem. Spoko będę kombinował

1,466

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

DBkiller mi zabije nie tylko decybele;) Już próbowałem.
Spróbuje rozpruć tłumik i zobaczę jak ma się wata w środku, ale coś czuje że ma się dobrze niestety... .

1,467

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Kurnia... na odcięciu 115db? Przecież moje mt07 chyba jest głośniejsze.... co począć, co począć- co począć... co?!

1,468

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Właśnie, dzieki!

1,469

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Słabo kurde, przy ilu RPM dokonuje się pomiaru?

1,470

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Szybka pytka!
Czy startując w amatorach na torze w Bydgoszczy moja CRF musi spełniać jakieś standardy głośności wydechu?