1,486

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

1. snieg (dwie sztuki, L i XL - "na codzień" i "na moto") :D
2. Levis - 1szt. Prawdopodobnie XL - czarna
3. adrmln90 - 1 szt. Prawdopodobnie M'ka
4. Johnny - 1 szt. M
5. Pablo_87 - 1 szt. Prawdopodobnie L czarna
6. kfr84 - 2 szt. L i XL
7. MAĆKO - 1szt. L całe życie melanż!! (mam 180 i 75kg wagi jestem Medium czy już Large? )

1,487

(90 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak coś mam Wossnery do 570 sel B i C, nie wiem o jaki brak dostępności tłoków wam chodzi. Chyba że o oryginały to możliwe.

1,488

(90 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzinkss napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Dobrze piszesz Dzinkss, mądre słowa. Często zapominam o pielęgnowaniu samej idei.

Nie miałem absolutnie Ciebie na myśli, ale widzę ze zaciekawiło to i odpowiem.
Sr.am z góry na Twoją ironiczną ideę. Trzeba jeszcze mieć cel, dążyć do niego i przedewszytskim w niego wierzyć, a nie pisać ch.uju móju i taka o ta Twoja idea:) A wiesz jaki jest mój podrzędny cel (który nigdy nie istniał a narodził sie z ignorancji panującej w świecie motocykli? Pewnie nie to tez wyjaśnię: Zapie.rdalać najfajniejszymi Supermoto po kulaske i pozdrawiać w trasie Takich ja Ty frędzlowatych kanapowców najserdeczniejszymi palcem z uśmiechem na twarzy, podążając pod wiatr bo tak jest fajniej i ciekawiej, a nie z wiatrem jak Ty co sam juz potwierdziłeś odmawiając sobie na moje szczęście takiej maszyny o której dawno juz marzyliśmy, szczególnie Ś.P. Patryk który tez wierzył jak i ja. Ale to za ciency wtedy jeszcze byliśmy w uszach na takie cude, i tak przecieraliśmy niezane dla większości jeszcze wtedy pierwsze ścieżki sm.
A wiesz jaki jest mój główny priorytet w świecie Supermoto? Przygrywać mu najlepszymi supermotowymi maszynami na drodze gdzie wszystko tak naprawdę się zaczęło jak i tragicznie zakończyło  A musisz mi uwierzyć ze  był jak 1 na milion i potrafił tak wszystkich zjednoczyć do jazdy że to wszystko jeszcze miało głębszy sens, a problemy z silnikami, pękniętymi ramami to były nieistotne szczegóły bo 525 rządziło mimo wszystko i każdy napaleniec motocykli z jego miesciny jak i mojej wie co to jest Supermoto i kto robi ten bałagan nie wyglądając nawet przez okno po dziś dzień, bo staraliśmy się promować i zaciekawić jak najwiecej osób do tej nowej i nieznanej dla większości dyscypliny w naszych okolicach. I to sie wszystko roz.jebło w jeden kur.wa dzień i jak wszyscy sie tam spotykali na wszelkiej maści maszynach (zaczynajac myśleć o takim fajnym krosie na szosę bo tylko tyle wiedzieli, a juz i tak chcieli) tak i sie wszyscy wygasili od tych wydarzeń. Ja Jeszcze tam trochę w terenie na kostkach 525 poprobowałem ostatecznie sprzedając bo za dużo myśli w głowie, chciałem moze zapomnieć, biłem się z myślami co dalej tzn. nie czy wogóle skończyć jeżdżenie tylko z kim dalej podążać. I tak padło na mt 09 (nabrałem sie na te reklamowe hasła typu: nacechowane genami Supermoto) i jadąc po te barachło w głowie i tak SM siedziało wiec bez mrugnięcia okiem sprzedałem w promocji praktycznie nowe moto, zawiozłem w cenie pod sam dom i kierunek na Berga.
I nie myśl ze jestem jakimś chamskim ch.jem co komuś źle życzy i myśli ze jakiś tam Berg tylko istnieje we wszechświecie bo tak absolutnie nie jest jak i nigdy w życiu nie pomyślałbym nawet w ten sposób. Dlatego cieszę sie z każdym i z każdej nabytej sztuki przez chłopaków z forum i nie wazne jest dla mnie to czy to pizdzik za 5koła czy torowe GPSM za 75tysi (tez kiedys takiego spróbuje, a jeszcze ktoś tu ostatnio nabył takowego z homo, no kur.wa jak dla mnie bomba pierwsza klasa:)) A jak pewnie wiesz i znasz życie to jednak jeszcze większość moze pozwolić sobie tylko na jedno moto, jeszcze w kredycie przepłacając kupę kasy, trzesac gaciami przed każdymi nieprzewidzianymi awariami bo i tak juz guma naciągnięta do granic możliwości, tyrając jak te woły by pozwolić sobie na choć odrobine tej przyjemności wybierając niszowy i ograniczony w chu.j maksymalnie do  praktycznie własnego komina typ moto jakim jest mociak. A najlepsze w tym wszystkim ze praktycznie wszyscy latają na gumie, walą stopale, palą kapcia i sie kręcą gdzie popadnie, topią w bagnach i rzekach, kombinują ile da radę, atakują miejsca nie do zdobycia itd itd itd. Dlatego to mnie tak cieszy, gdyz nikt tu nie trafia przez przypadek tylko dla właśnie tego czegoś więcej:))
Powinienes juz wiedziec dlaczego odnoszę sie w a taki sposób na Twoją ideę a raczej jej brak? To sobie zapisz gdzieś i czytaj az zrozumiesz dlaczego mam takie podejście a nie inne, a jak w końcu zrozumiesz to znaczy ze z przypadku tu jednak nie jesteś, ja tez nie jestem i inni dla checy pewnie tez nie są. I ostatni raz drukuje takie teksty i naprawde daleki jestem od tego zeby smrodzic na naszym wspólnym zajebistym podwórku, najgorszemu wrogowi frędzli nie życzę jak i rozumiem obawy związane z posiadaniem kaprysnej maszyny:)) Wiec wydaje mi się, że jednak nie przypadkiem znaleźliśmy sie w tym wspólnym pierdo.lniku pod tytułem forum.supermoto.pl

Popełniłem błąd w pisowni miało to brzmieć "Dobrze piszesz Dzinkss, mądre słowa. Często zapominamY o pielęgnowaniu samej idei."
Ja o idei pamiętam i napierdalam crossówą ze zmienionymi kołami nie wymyślając zbędnych głupot. Żadnej ironii tam nie widzę.
Trzym się.

1,489

(90 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dobrze piszesz Dzinkss, mądre słowa. Często zapominam o pielęgnowaniu samej idei.

1,490

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mnie serio nie stać więc chyba mogę

1,491

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Koło 25k ten motocykl kosztował. Kolega GSX650F kupił za 21k w 2008

1,492

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Lubie

1,493

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

kurde nawet bym nie pomyślał żeby się umyć jak bym dwa dni na torze siedział.

1,494

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jak coś to tez się piszę na szarą

1,495

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Udało Ci się;) Mnie raczej spotykają takie które są przeciwne wszystkiemu co ma silnik...
Gratuluje!

1,496

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

harp napisał/a:

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

Chodzi o alkohol?! W Bydgoszczy możecie być spokojni zrobię co w mojej mocy żeby prądu nie zabrakło. Może nawet zasilimy pobliskie domostwa.

1,497

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Przeca na szarej nic nie widać, na czarnej widać wszystko co białe (hehe) :D

1,498

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

To Bydgoszcz mi chyba najbardziej odpowiada mam tylko 450km:P
Dawajcie znać to się będe zapisywał.

1,499

(556 odpowiedzi, napisanych Mistrzostwa Polski i Puchar PZM)

Gdzie można zobaczyć jakąś rozpiskę do klasy street? Tz. gdzie się będą odbywały? Moja CRF jest odpowiednim pojazdem do tej klasy? W jednej rundzie chętnie bym udział wziął.

1,500

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Rychu napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Będzie chociaż jeden inny kolor bluzy niż czarna? Jeśli tak to biorę i może to być nawet róż byle nie czarna bo sram już czarnymi bluzami i tym co mi z nimi koty robią:P

Kot i czarne kolory znam ten ból :D najlepsze jest to że teraz moja sobie wymyśliła 2 koty :D  Czarny niby kolor najbardziej uniwersalny ale z drugiej strony mega oklepany...

To mało wiesz... ja mam 6kotów i już dawno obrały sobie z cel zniszczyć wszystko co mam w kolorze czarnym.