1,516

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mi się wydaje że włącza się w momentach w których spokojnie jest jeszcze dużo zapasu. Zwłaszcza w zimie wkurwiające. Mam porównanie bo każdego dnia na przemian jeżdżę autem z ABS i bez. Lubię prymitywne pojazdy i ogólnie rzeczy więc takie "udogodnienia" przeszkadzają.

1,517

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dobrze kminisz, przecież nie wyrzuci motocykla bo nie ma gówna zwanego ABS. (swoją drogą nie rozumiem fenomenu tego urządzenia... czy jade samochodem czy motocyklem to mam wrażenie że mi to przeszkadza)

1,518

(4 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ciekawe stwierdzenie:P Ja mogę wyrazić dobrą opinię o lc4 620 z 94:D Ale rozumiem że chodzi o wyczyny:)

1,519

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam za 80zł cały TOP END, chcesz?

1,520

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Szkoda gadać... jak taki dobry niech sobię go zostawi;)
Pewnie po tym FRSie kupi sobie 450 na wytrysku:D

1,521

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mogę mieć nowy za 450+wysyłka

1,522

(133 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Też chcę SZARĄ bluzę:D

1,523

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak ziomuś możesz sobie pozwolić na wymianę co roku tłoka przy tak małych przebiegach to nie pierdziel się z ciężką 690 tylko kup sobie wyczyna i zmieniaj co dwa lata:P
BTW. "zepsute" tłoki możesz mi wysyłać:P

1,524

(28 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Moto na firmę można mieć bez dokumentacji i odprowadza się 50% Vatu

1,525

(28 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Dakar na moto chyba nie jest jeszcze taki drogi;) Myślę że przy maksymalnym zaciśnieciu pośladów zwykły śmiertelnik sobie w czymś takim może wystartować.

1,526

(28 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

No nie był byś sobą:P

1,527

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To jak latałeś na TE610 to jeszcze nie miałeś fajnego SM pod dupą:P
Z tym KTM to po części prawda a po części nie, musisz polatać więc w sumie nie pytaj się tyko kupuj moto i wnioski wyciągniesz sam:)

1,528

(28 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Jakie dysze:P Nie ma co popadać w paranoje:D
Odcinek spokojnie przejedzie na jednym ustawieniu, kolejny odcinek wymieni się dysze jak będą inne warunki:) To nie jest aż taki problem.

1,529

(28 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Jest szansa że nie bedzie źle. Macie moze jakieś dane techniczne tego pojazdu?

1,530

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Siema.
Jeśli do zabawy i masz z 15-18k to kup sobie 530 myślę że to lepszy wybór od 525 czy SMC.
Jeśli chcesz się pobawić już tak całkiem to kup sobie wyczyna typu crf/rmz/kxf itp. Koszty nie są aż tak kolosalne jak by mogło się wydawać a zabawa jest zdecydowanie na innym poziomie.
Jeszcze mi przyszło do głowy że fajnym kompromisem jest Berg 570 ale troszkę siana chyba byś musiał dozbierać.