1,501

(160 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Będzie chociaż jeden inny kolor bluzy niż czarna? Jeśli tak to biorę i może to być nawet róż byle nie czarna bo sram już czarnymi bluzami i tym co mi z nimi koty robią:P

1,502

(6 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Hmm, coś takiego raczej się nie zdarza jak masz normalną kompresję, o mieszance nie wspominam bo to chyba jest na wytrysku więc sobie samo radzi.
Olej może mieć lekki zapach spalin i jest to dość normalne, jak nie jesteś doświadczony w temacie to możesz być przewrażliwiony:)
Nic się nie przejmuj tylko zalewaj oliwe i kręć tą ćwiartkę do oporu!! :D

1,503

(6 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

150ml to sie nie przejmuj.

1,504

(6 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Miales litr oleju wiecej?

1,505

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jak zimno i nie ma sniegu to latam na moto, mieszkam w górach i śniegu mi nie brakuje;P

1,506

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

mhm:) Mi też odbija przez ten śnieg... ale spokojnie jeszcze tylko chwilka:P

1,507

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Mam za 210zł z GIVI, szyba sie nazywa 245N musisz sobie dorobić mocowanie

1,508

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Przy dobrym antyhopie też masz lekkie hamowanie silnikiem tylko do momentu niepożądanego podskakiwania koła co jest sporym ułatwieniem. Dla mnie wspomaganie hamowania awaryjnego silnikiem to również lekkie przeniesienie środka ciężkości na tył a jak wiadomo przy awaryjnym wszystko spoczywa nam na łapach. Dość powiedzieć że jest to ważna sprawa i jak ktoś nie korzysta to w ch*j traci:P Ja różnicę widzę i nie ma opcji żebym przestał tak postępować.

1,509

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Zawsze uważałem że - jestem hardkorem!
Podpowiem wam tylko że nie redukuje przed wcisnieciem hamulców tylko po tej czynności więc strat w czasie nie ma żadnych. Nie raz uratowało mi to też dupę że hamując awaryjnie miałem odpowiedni beg zapięty i mogłem jeszcze w ostatniej chwili uciec żeby nie zaliczyć bezsensownego paciaka czego na 5tce nie zrobisz.
Więc moim zdaniem się mylicie:D

1,510

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja się z Tobą też zgodzić nie mogę. Redukcja to dla mnie jeden z elementów hamowania, nawet awaryjnego;) W momencie kiedy potrafimy płynnie połączyć te wszystkie elementy czyli redukcja tylny hebel + przedni to otrzymujemy najkrótszą drogę hamowania, kwestia odruchu. W sumie w tirach nie bez powodu wprowadzili system hamowania silnikiem który wspomaga hamulce.

Graty, fajnie i rzeczowo.

1,512

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

W kursie na PJ powinien być wypad na tor a nie pierdolenie głupot o wspaniałym ABSie.
BTW. na PJ uczą więcej głupot niż samo czczenie systemu ABS;)

1,513

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hamowanie to głównie redukcja biegów + używanie obu hebli, jak ktoś jeździ wciskając tylko przedni hamulec to ABS jest mu niezbędny.

1,514

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

W motogp ABS jest zakazany:D

1,515

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

O tym mówię, to robi z ludzi idiotów. Inna sprawa mam wrażenie że mam krótszą drogę hamowania bez ABS (hamowanie silnikiem redukując + wspomaganie się hamulcem)