1,546

(61 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja zrobiłem na SM 700km w jeden dzień 3 lata temu i było wspaniale. Do teraz drętwieje mi członek na samą myśl że mógłbym to powtórzyć:/

To ja jestem ZA i chętnie bluzę taką przytulę. Fajnie by było jakby dla odmiany był kolor szary a nie tak jak wszędzie czarny i czarny...

1,548

(19 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak nie chcesz dziczeć i siać terroru to nie kupuj SM bo Ci nie jest potrzebne.
Zostaw Dorsoduro i będziesz zadowolony;)

1,549

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Można jeśli masz komplet świateł i blachę przed moto, tak jak Pan na filmiku.
BTW. takie rozwiązanie kosztuj tyle hajsu że już lepiej kupić auto z sensowną paką.

Edit.

Teraz obadałem dopiero że ten mociak wystaje poza obrys samochodu, nie jestem pewien czy tak można jednak;)

1,550

(9 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Multimetr i badaj kaj masz napięcie po włączeniu przełącznika w danym kierunku, innej opcji nie ma;)

1,551

(31 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i stało się... to już koniec, zapasy porobione?

1,552

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Biorę plasticard dzisiaj i zrobię projekt na sucho, pozniej sobie potnę elementy z blachy 4-5mm i pospawam;)
Na chwilę obecną zrobię miejsce na 3 zaciski, jeden pod FB i dwa pod HB i będę sobie próbował bo tam lepiej hamuje.

1,553

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Poważnie tak było?! :D
Dajcie jakieś foto, bo to niezła kompromitacja heh

1,554

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

To masz racje oczywiście.

1,555

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Znam jednego zawodnika w PL (nie SM) i bierze co mu dają, grzecznie dziękując. Mówisz Gierwi o ludziach bogatych co bawią się w sport i rodzajem splendoru jest dla nich sponsor w postaci Airoha czy innego AGV. Nawet jak by im tych kasków nie dali to i tak by sobie takie kupili;)

1,556

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe:D No LS2 to Hit! Ale łatwo to wyjaśnić jednak:P LS2 to Wilmat, a resztę sobie sam dopowiedź:D
Mimo wszystko, ostatnio mierzyłem te kaski to wyglądają o niebo lepiej niż kilka lat temu.

1,557

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Chyba masz racje:) Mój Ziomek który lata po wszystkich zawodach w PL i zajmuje topowe miejsca (w zeszłym roku 2gi w klasyfikacji generalnej stunterów) lata niby na 2 zaciskach + radialka 16mm magury i mówi że można przesadzić z mocą HB.

1,558

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Hehe to niezły zawodnik jesteś:) Patrze teraz na fotki S13 i on lata na jednym zacisku:P

1,559

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Myślisz Wyrzyk że na HB wystarczy mi zacisk 2tłoczki z EXC + pompa 13? Właśnie buduje adapter i mam rozkmine czy jeden wystarczy czy dać od razu dwa:)

1,560

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Gdzieś widziałem stuntera co miał w CRF 60z+ i myślę że też bym się odnalazł:)