1,576

(40 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Racja, teraz widzę.
Interesujące, troche tych silników w życiu wyciągnąłem z ram, też po wypadkach i kurde nie miałem nigdy aż tak "zapieczonej" ośki.

1,577

(13 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja planuje kupić seata inca 1,9, paka po skosie ma 220cm. 2,5k Jeśli chcesz budżet to jest to dobry kierunek;) Jakiś czas temu miałem okazję kupić starą karawanę za 5k, renault espace I gen. W sumie żałuję trochę że tego nie wziąłem bo była dodatkowo przedłużona i wyższa, po wywaleniu wózka na trumnę była idealna na moto.
Partner 2009 to budżetowe auto:P ?

1,578

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

[url]https://www.youtube.com/watch?v=ptLB6bMZPGM[/url]

Pamiętam czasy jak tylko tego typu filmiki były na YT;)
Wieje starą szkołą.

1,579

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Hehe, pewnie Hacker weźmie:P
A tak na serio to patrząc po tym jak długo Bartek sprzedawał Twoją FS650 to jeśli będziesz koniecznie chciał go sprzedać w krócej niż 2lata to poćwiartowanie jest jedyną sensowną opcją. Zwłaszcza że z tego co pamiętam jak go oglądałem w Mikołowie to był tam full Akrap  i jeszcze jakieś graty więc pewnie wyciągniesz na tym parek tysi. Musisz się zdecydować przed remontem jeśli chcesz go sprzedać:P
BTW. mega się ciesze że zachowałem zimną krew i nie kupiłem Twojego berga jeszcze od wspomnianego wyżej Bartka;) Aaa miotało mną strasznie na punkcie tego motocykla.

1,580

(40 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

No to chyba wszystko jasne, raczej masz krzywą tą ośkę. Nie wiem co tam się wydarzyło ale musiało być ostro:)

1,581

(40 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Znajdź jakieś punkty zaparcia i spróbuj ją wycisnąć jak na prasie. Tz. zrób pająka z grubych prętów i na wysokości ośki wspawaj gwint a później tylko kręć... nie ma siły, musi puścić. Chyba że jest krzywa to co innego.

1,582

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Allegro i OLX mają monopol i skonczy się to jak zwykle w historii świata;)

1,583

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mi też chuje ciągle ogłoszenia usuwają... mimo że płacę, uzasadnienie na zasadzie listy możliwości naruszenia ich regulaminu z której to listy nie spełniam żadnego punktu... wystawiam drugi raz to samo w ten sam sposób i już jest OK. Sam już nie wiem o co im chodzi...? Jakiś skończony idiota się za to zabrał i chce to chyba zepsuć do konca.
Sprzedajemy.pl jest całkiem OK i robi się popularny ostatnimi czasy, sam na niego przeskakuje od przyszłego tygodnia. Znając życie zjebane allegro kupi też i ten portal po czym go zniszczy... .

1,584

(466 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Arab, lubie, kupuje płyty i szanuję. Ale ponieważ jestem legalnym słuchaczem tego ziomeczka wydaje mi się że mam prawo powiedzieć że aktualnie nagrywa męczące i na siłę innowacyjne kawałki.(z dwa ciekawe się znajdą). Lata swojej świetności zawdzięcza fascynacji zielonym, to był dla mnie powiew świeżości. Mimo wszystko cieszę się że wyszedł na prostą i liczę na to że złogi THC w jego organiźmie wydadzą nam jeszcze na świat kozackie kawałki;)

1,585

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

A nawet nie pytam, w sumie mam dość starą tą CRF i aż by mi było gościa szkoda jak by się zamienił:P
Po dzisiejszych jazdach nie wiem czy potrzeba mi coś wiecej niż CRF, optymalne SM:) Odłożę kasę na przyszły sezon i się rozejrzę za SXV jako kolejne SM.

1,586

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No fajny. W ogóle wysypało tych SXV ostatnio.
Nie chce się czasem kolega zamienić;) ?

1,587

(71 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

... lepiej niż XR w częsciach na OLX;)
Jeśli MT07 się niczym nie wyróżnia to polecam przetestować ją sobie na kisielinie, może jednak coś ją wtedy wyróżni na tle litrów.
Kończmy pierdolenie w temacie kolegi, aż sam jestem ciekaw czy jutro pojawi się info "sprzedana" :)

1,588

(71 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Wiadomo coś o crf450 04' kiedy to będzie klasyk? Już mogę ja sprzedawać za 16k czy jeszcze za chwile:P ? Chyba muszę chcieć więcej niż 16k bo mam Beringera, przerobiony zawias itd. pomijam że jest rejka.
Coś jest nie tak... bo 14letni moto jest w cenie 2 letniego MT07 lub niewiele taniej od smc690, kaj my zmierzamy panowie?! Dojdzie do tego że nie będzie mnie stać ani na nowe ani tym bardziej na używane :P

1,589

(71 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

No nieźle, a to 16k to za który rok tej świni Panie?

1,590

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Że ja tego nie zrobię!? Ja nie dam rady!? Potrzymaj mi piwo...