1,591

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

cena dobra. 4,25 na tył będzie idealna do mniejszej pojemności, szkoda zabierać ew. moc obręczą 5,5  i oponą 160.

1,592

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Trzymaj ziomuś
[url]http://www.ebay.com/itm/320mm-Brake-Caliper-Adaptor-Bracket-for-4-Pot-Brembo-Caliper-HF6-KTM-Supermoto-/111958196652?hash=item1a113a81ac:g:3nwAAOSwYIxX91Zf&vxp=mtr[/url]

1,593

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

[url]http://allegro.pl/opony-slick-supermoto-na-tor-i6638710958.html#imglayer[/url]

BTW. mam takie opony za warsztatem;P To się sprzedaje:D?

1,594

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

pewnie inna średnica przelotu więc w głowicy może już nie pasować. Jeśli jest to samo (moim zdaniem nie) to na stronie FMF będzie wspólny index;)

1,595

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Trzeźwo myślisz, widzę że będą z tego "konie". :)
Pojęcie portingu w PL to polerowanie kanałów często jeszcze ssących, bo są przecież takie chropowate:P Myślę że znajdziesz dobrą firmę która się tym zajmuje i ma sprzęt pomiarowy. Z tego co pamiętam tornado-racing się tym zajmowali i są w tym bardzo dobrzy.
[url]http://www.tornado-racing-moto.pl/[/url]
Głowica z PL idzie do DE i tam jest "optymalizowana" co najważniejsze nie na fata tylko mają przyrządy pomiarowe.

1,596

(22 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Jak widać warto czekać;P z 11500 na 9000, za 10dni kupisz za 7k:D

1,597

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Jeśli chcesz odczuć różnicę po zrobieniu BB to pomyśl dobrze nad głowicą i nad wałkami rozrządu. Wielu znajomków wrzucało BB i gówno z tego mieli, jedynie moto miało kaprysy moc nie była wyrażnie większa. Powiekszając pojemność silnika trzeba również poprawić (nie koniecznie powiększyć) układ zasilania i wydechowy. Jeśli masz tam FCR37 to masz spore pole do popisu ale może lepiej już by było wrzucić 39 ciężko powiedzieć, trzeba próbować i uczuć się na swoich błędach jeśli nikt ich jeszcze nie popełniał przed tobą ,bo przecież tego nie obliczysz.

1,598

(1,701 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Mogę udostępnić crf do zakładu.

1,599

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

to jest na 2tłoczkowy chyba

1,600

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

wyrzyk969 napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Ja mam na sprzedaż coś ze stajni Daewoo.
Lanos 1,5 16v 2000r bez podtlenku cena 1tyś. nie ma rdzy. Jak ktoś chce to zapraszam (serio:P )
ew. zamienie na coś równie zajebistego czyli Seat Inca 1.9 bez turbo z opłaconym OC :D
Jak widzicie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem samochodów:P

no dobra jednak zmieniam na tylko ze stajni audi hehe
swoją drogą znajomy takim lanosem lata w rally sprincie i całkiem dziarsko gania, także może kto się skusi.

Bo to dobra fura jest jeśli ktoś nie jest wymagający. Nic się nie psuje i wszystko jest tanie, skrajnie tanie(np.klocki hamulcowe 15zł komplet)
Nie sprzedawałbym bo mi wystarcza i jestem zadowolony ale Inca będzie lepsza bo CRF mi tam wskoczy. Muszę dojechać na klasę Street i ją wygrać(zero skromności)

1,601

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

wyrzyk969 napisał/a:
levis napisał/a:

...Uważam jednak, że dla kierowców, płci męskiej, powyżej 30 roku życia, którzy mają prawko minimum 10 lat, nie spowodowali szkody i jeżdżą tym samym samochodem minimum 2 lata, powinna być solidna zniżka, tak, żeby nie płacić więcej niż 500 zeta, bez różnicy, czy się jeździ 0.8L,  czy 3.5L silnikiem.

Jestem kierowcą płci męskiej, mam już ponad trzydziestkę, prawko mam ponad 10 lat, nie spowodowałem wypadku żadnego i samochód mam koło 10 lat ten sam, płacę teraz 495zł (wcześniej 385zł) za rok (jednorazowo) pojemność 2.2L benzyna bez gazu '86r. czyli tak jak piszesz hehe żeś trafił z tym do 500zł. Jak miałem chevroleta (3.4L '98r) płaciłem przed podwyżką mniej jak 500zł, za audi V8 (3.6L '91r) z 450zł było. Jak mają się pozbywać starych aut z powodu podwyżki to chętnie coś odkupie, najlepiej ze stajni audi hehe


Ja mam na sprzedaż coś ze stajni Daewoo.
Lanos 1,5 16v 2000r bez podtlenku cena 1tyś. nie ma rdzy. Jak ktoś chce to zapraszam (serio:P )
ew. zamienie na coś równie zajebistego czyli Seat Inca 1.9 bez turbo z opłaconym OC :D
Jak widzicie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem samochodów:P

Ogarnę, ciekawa sprawa. Dzięki.

Może celnicy tak tego nie widzą ale głowica do crf to idealny prezent od ciotki z hameryki.

1,603

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Prawda, kosztuje to wagę.

1,604

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i miałem racje przy 1garku nie robi dobrego wrażenia;)

Droga ta DRZ z linka moim zdaniem;)

1,605

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

cztery w rzędzie na wszystkim dobrze gada, to nie może być wykładnik jakości:P
Pewnie najlepiej by chodził na rozciętym kondonie przymocowanym do samego kolektora;D
W jednym garku łatwo zwalić dźwięk złym tłumikiem.