1,561

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Mi V-max 100 wystarczy więc jeszcze do 13 zejdę na 100% bo leży mi na półce a później pomyślę może nad zmianą tyłu na 50-52

1,562

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Optymalna:) planuje 13 wrzucić na przód.

1,563

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja się znajdę i powiem że Sharp jest nieprawdziwy ale nie dla tego że Arai dostał dwie gwiazdki... bo to możliwe. Tylko dlatego że promują swoje rodzime kaski np. BOX i dają im po 5gwiazdek za damski ch*j tym samym wprowadzają ludzi w błąd. Miałem wiele Boxów w ręce i za każdym razem to samo odczucie że to strasznie gówniany kask. Takich przykładów jest więcej.

1,564

(72 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Kup sobie jeszcze 14,15z i sprawdzaj. Każdy ma innego stajla:P Ja w CRF450 mam 48 + 14 i wszyscy się ze mnie śmieją że za ostro, a ja tak lubie;)
Zestaw SM fajny, pomijając pompę ale może Ci nie będzie przeszkadzała.

1,565

(27 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Hacker, coraz bliżej święta:P

1,566

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jest jak piszesz z tą amortyzacją, chodzi o naruszenie włókien i wybicie wypełnienia w kasku:) Ale umówmy się... kto normalny jak dał 1000zł za kask będzie go zmieniał po każdym crashu;) Kupuje się nowy daszek albo w ogóle się go wywala i lata się dalej:P

weźcie skyshopa, można zrobić wszystko samemu łącznie z grafiką sklepu. Bardzo przystępny silnik.

1,568

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

a jak chcesz w normalnym cywilizowanym języku a nie dawnego zaborcy... to polecam
[url]http://www.bikebandit.com/[/url]

1,569

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Czy taka pompa popracuje z jednym zaciskiem 4tłoczkowym?

1,570

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dziwne ogłoszenie, niby nowy motor a żadnego normalnego zdjęcia.

1,571

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

jeśli masz 4,25 cala to 150/70 jest perfekto.

1,572

(13 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Fiorino wybiło mi Ince z głowy:D Za 1,5k z Vat-1 hahahaha

1,573

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dzinkss napisał/a:

Hehe, tez pierwszy mi hacker na myśl przyszedł bo kto inny:)) A ja zszedłem na ziemie i 5.5 szybko mi przeszła bo to chyba nie ma takiego kopyta jak sobie wyobrażełem a kłopoty podwójne.
A po po pierwsze to co ty uważasz za sensowne? Pociąć takiego szpeja? Przed remontem, jakim remontem, to juz?Gdzie takie rzeczy pisali Maćko. Różni nas wlasnie ta zimna krew (he cos wspominał Bartek;) Ze był tu jeden taki i jak odkręcił to pozostał po nim brązowy ślad bo zapomiał założyć pampersa, a moja zimna krew była taka ze jak wystartowalem to za Bartkiem pozostał brązowy ślad.:)))) i chwała za to ze nie kupiles bo świat byłby biedniejszy o jednego wyjątkowego skur.wiela mniej:)

To znacząco przekolorował bo nie jechałem tym Bergiem nawet, tylko podziwiałem wycieki. Najwidoczniej chciał się dowartościować;)
Wiedziałem że jak się tym Szweckim szajsem przejade to oleje wszystkie minusy i go kupie;)
Co do remontu to co jak wiadomo sam Berg Ci powie kiedy ma na niego ochotę bo tam żadne zasady nie obowiązują, jak było widać na przykładzie innych użytkowników.

1,574

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Tylko daszek jest bez sensu:P

1,575

(104 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak chcesz latać głównie po drodze to kup sobie zwykły kask sportowy;) Będzie ciszej i bardziej komfortowo.
Na drodze kask enduro tylko przeszkadza, za to wygląda kozacko;)