391

Odp: Sezon 2017

W niemczech na zawodach za prad sie placi 10€ za dzien od zawodnika. Prysznice tez sa platne. Cieszmy sie z tego co jest niedlugo nie bedzie ludzi, ktorzy zorganizuja zawody.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

392

Odp: Sezon 2017

snieg napisał/a:

Haha, to powiedz to Emilowi w Koszalinie, który wyganial ludzi po zawodach z pod prysznica i kłamał w żywe oczy, że po drugiej stronie ulicy na stacji jest prysznic 24h... a jak poszliśmy na stację, to pracownicy wielkie oczy, że u nich nigdy prysznica nie było, pomijając fakt, że stacja otwarta do 22.
)

... coś na ten temat wiem :( My w desperacji dotarliśmy do BP - bezskutecznie ;)

393

Odp: Sezon 2017

KaspaSM napisał/a:
snieg napisał/a:
r6cup2011 napisał/a:

Wojtek to nie tak..... są jakieś minima warunków, jakie muszą być spełnione.... dla mnie prąd, toalety i prysznice to elementy infrastruktury, które powinny być oczywiste.

Haha, to powiedz to Emilowi w Koszalinie, który wyganial ludzi po zawodach z pod prysznica i kłamał w żywe oczy, że po drugiej stronie ulicy na stacji jest prysznic 24h... a jak poszliśmy na stację, to pracownicy wielkie oczy, że u nich nigdy prysznica nie było, pomijając fakt, że stacja otwarta do 22.

Generalnie, ja bym się cieszył, że w o ogóle jest gdzie jeździć, patrząc na to, że tendencja jest w stronę likwidacji niż otwierania nowych obiektów... ;)

Emil zmienną jest, raz nam pomogl bezinteresownie a drugi raz chcial wydymac na 200zl takze trzeba uwazac.

Chodzi mi o to, aby tak sporządzać umowy z potencjalnym organizatorem, aby uniknąć takich sytuacji, gdy zarządca toru decyduje o takich sprawach jak dostępność sanitariatów i opłaty w sposób dowolny.....

394

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:

W niemczech na zawodach za prad sie placi 10€ za dzien od zawodnika. Prysznice tez sa platne. Cieszmy sie z tego co jest niedlugo nie bedzie ludzi, ktorzy zorganizuja zawody.

Wojtek - Ok - niech będzie, płacę 10E i mam zagwarantowany dostęp, podobnie z prysznicami itp..... ale płacąc mam też pewne wymagania.
Czy w związku z ograniczoną liczbą potencjalnych organizatorów mamy się godzić na amatorkę ... ?

395

Odp: Sezon 2017

tak się zapytam, wiadomo kibelek czy prąd ale też rozumiem, że chcielibyście prysznic przy torze?

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

396

Odp: Sezon 2017

kurde nawet bym nie pomyślał żeby się umyć jak bym dwa dni na torze siedział.

397 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2017-01-09 21:50:29)

Odp: Sezon 2017

MAĆKO napisał/a:

kurde nawet bym nie pomyślał żeby się umyć jak bym dwa dni na torze siedział.

No to fajnie masz... Ja to korzystałem z hotelowego albo na cepie po drodze jak z treningu czy mx się wracało i jakoś se człek radził ale jak tak lubisz to ok.

Żeby było bardziej zrozumiale, a muszę to wiedzieć teraz: Czy w czasie rundy gdzie nie ma możliwości nocowania przy torze też przydałby się prysznic? Bo jak nie ma nocowania tam i stwierdzicie, że w takim wypadku się obejdzie to będzie mi łatwiej, a jak potrzebny to muszę to wiedzieć teraz co by zrobić coś w tym kierunku.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

398

Odp: Sezon 2017

Lubie

399

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:

W niemczech na zawodach za prad sie placi 10€ za dzien od zawodnika. Prysznice tez sa platne. Cieszmy sie z tego co jest niedlugo nie bedzie ludzi, ktorzy zorganizuja zawody.

Drogi ten prad w Niemcowni :-)

Biorac pod uwage, ze koce maja zapotrzebowanie powiedzmy 1000W, w ciagu dnia grzeje sie koce mysle nie wiecej niz 4 godziny.

Koszt 1kWh to srednio 60gr, to daje nam w zaokragleniu cale 2,50 pln :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

400

Odp: Sezon 2017

levis napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

W niemczech na zawodach za prad sie placi 10€ za dzien od zawodnika. Prysznice tez sa platne. Cieszmy sie z tego co jest niedlugo nie bedzie ludzi, ktorzy zorganizuja zawody.

Drogi ten prad w Niemcowni :-)

Biorac pod uwage, ze koce maja zapotrzebowanie powiedzmy 1000W, w ciagu dnia grzeje sie koce mysle nie wiecej niz 4 godziny.

Koszt 1kWh to srednio 60gr, to daje nam w zaokragleniu cale 2,50 pln :-)

levis zapewne jak zamawiasz piwo w knajpie to marudzisz barmanowi że w slepie jest taniej

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

401

Odp: Sezon 2017

Bondek napisał/a:
levis napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

W niemczech na zawodach za prad sie placi 10€ za dzien od zawodnika. Prysznice tez sa platne. Cieszmy sie z tego co jest niedlugo nie bedzie ludzi, ktorzy zorganizuja zawody.

Drogi ten prad w Niemcowni :-)

Biorac pod uwage, ze koce maja zapotrzebowanie powiedzmy 1000W, w ciagu dnia grzeje sie koce mysle nie wiecej niz 4 godziny.

Koszt 1kWh to srednio 60gr, to daje nam w zaokragleniu cale 2,50 pln :-)

levis zapewne jak zamawiasz piwo w knajpie to marudzisz barmanowi że w slepie jest taniej

Levis przychodzi ze swoim ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

402

Odp: Sezon 2017

Dzisiaj już takie czasy, że każdy liczy pieniądze i nie jesteśmy jednak Niemcami :)

403

Odp: Sezon 2017

Szybka pytka!
Czy startując w amatorach na torze w Bydgoszczy moja CRF musi spełniać jakieś standardy głośności wydechu?

404

Odp: Sezon 2017

2.22. KONTROLA GŁOŚNOŚCI
2.22.1. Obowiązujący maksymalny poziom głośności wynosi 115 dB/A dla każdego
motocykla.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

405

Odp: Sezon 2017

Słabo kurde, przy ilu RPM dokonuje się pomiaru?