376 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-01-07 16:52:36)

Odp: Sezon 2017

Gdzie można zobaczyć jakąś rozpiskę do klasy street? Tz. gdzie się będą odbywały? Moja CRF jest odpowiednim pojazdem do tej klasy? W jednej rundzie chętnie bym udział wziął.

377 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-01-07 17:11:40)

Odp: Sezon 2017

Street bedzie na wszystkich rundach Sm u nas. Chyba ze pytasz o ME ;)
Z miejsc pewnych to Koszalin, może Bydzia a reszta to wielka niewiadoma ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

378

Odp: Sezon 2017

To Bydgoszcz mi chyba najbardziej odpowiada mam tylko 450km:P
Dawajcie znać to się będe zapisywał.

379

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:

Jezeli chodzi o sezon 2017 u nas to zobaczymy jaka bedzie frekfencja w tych klasach i to nam pokaze, w ktora strone wszystko pojdzie.

I to takie mi się podoba podejście :))

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

380

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

Street bedzie na wszystkich rundach Sm u nas. Chyba ze pytasz o ME ;)
Z miejsc pewnych to Koszalin, może Bydzia a reszta to wielka niewiadoma ;)



Z tego co mi wiadomo i mowil mi ziomek z pzm w Bydgoszczy to rundy 2 beda w Bydgoszczy jak w 2016r

Kuba #18

381

Odp: Sezon 2017

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

crf 250r
ktm 450 smr #34

382 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-01-08 14:32:05)

Odp: Sezon 2017

harp napisał/a:

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

Chodzi o alkohol?! W Bydgoszczy możecie być spokojni zrobię co w mojej mocy żeby prądu nie zabrakło. Może nawet zasilimy pobliskie domostwa.

383

Odp: Sezon 2017

Prąd to jedno, ale ilość torów tez ma znaczenie...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

384

Odp: Sezon 2017

Wiadomo coś o rundzie w Toruniu?

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

385

Odp: Sezon 2017

EmoKah napisał/a:

Wiadomo coś o rundzie w Toruniu?

Pewnie nie będzie :]

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

386

Odp: Sezon 2017

harp napisał/a:

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

No to trzeba zalatwic go we wlasnym zakresie.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

387

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:
harp napisał/a:

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

No to trzeba zalatwic go we wlasnym zakresie.

Wojtek to nie tak..... są jakieś minima warunków, jakie muszą być spełnione.... dla mnie prąd, toalety i prysznice to elementy infrastruktury, które powinny być oczywiste.

388

Odp: Sezon 2017

r6cup2011 napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:
harp napisał/a:

Maniek chcecie podnieść frekwencję?  Fajnie. Ale nikt nie myśli nad tym że przy obecnej frekwencji na prawie każdej rundzie jest problem z prądem. Chyba tylko w Poznaniu było ok. Bydgoszcz dramat ! Koszalin też lypa .

No to trzeba zalatwic go we wlasnym zakresie.

Wojtek to nie tak..... są jakieś minima warunków, jakie muszą być spełnione.... dla mnie prąd, toalety i prysznice to elementy infrastruktury, które powinny być oczywiste.

Jest tak jak piszesz, minimum socjalne musi być ale jeśli nie Bydgoszcz i Koszalin które są "pewniakami"  to za wiele innych torów czekających w kolejce na możliwość organizacji zawodów nie ma :(

389

Odp: Sezon 2017

r6cup2011 napisał/a:

Wojtek to nie tak..... są jakieś minima warunków, jakie muszą być spełnione.... dla mnie prąd, toalety i prysznice to elementy infrastruktury, które powinny być oczywiste.

Haha, to powiedz to Emilowi w Koszalinie, który wyganial ludzi po zawodach z pod prysznica i kłamał w żywe oczy, że po drugiej stronie ulicy na stacji jest prysznic 24h... a jak poszliśmy na stację, to pracownicy wielkie oczy, że u nich nigdy prysznica nie było, pomijając fakt, że stacja otwarta do 22.

Generalnie, ja bym się cieszył, że w o ogóle jest gdzie jeździć, patrząc na to, że tendencja jest w stronę likwidacji niż otwierania nowych obiektów... ;)

#21, śnieg

390

Odp: Sezon 2017

snieg napisał/a:
r6cup2011 napisał/a:

Wojtek to nie tak..... są jakieś minima warunków, jakie muszą być spełnione.... dla mnie prąd, toalety i prysznice to elementy infrastruktury, które powinny być oczywiste.

Haha, to powiedz to Emilowi w Koszalinie, który wyganial ludzi po zawodach z pod prysznica i kłamał w żywe oczy, że po drugiej stronie ulicy na stacji jest prysznic 24h... a jak poszliśmy na stację, to pracownicy wielkie oczy, że u nich nigdy prysznica nie było, pomijając fakt, że stacja otwarta do 22.

Generalnie, ja bym się cieszył, że w o ogóle jest gdzie jeździć, patrząc na to, że tendencja jest w stronę likwidacji niż otwierania nowych obiektów... ;)

Emil zmienną jest, raz nam pomogl bezinteresownie a drugi raz chcial wydymac na 200zl takze trzeba uwazac.

Zapraszam na nasz FanPage! https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/