346

Odp: Sezon 2017

MRF Team napisał/a:

Oczywiście puchar będzie w tym roku - czy są jacyś chętni z waszego otoczenia na udział w pucharze Pitbike MRF ?
Może ktoś wystawi dziecko ( od lat 12), żonę lub kochankę ?? 
Dajcie znać w poście poniżej lub w wiadomości prywatnej.

Skoro to puchar markowy czy w związku z tym oferujecie jakieś "pakiety" startowe dla zawodników chcących/deklarujących udział w tym cyklu? Mam na myśli jakąś specjalną ofertę na zakup PIT Bike'a na preferencyjnych warunkach ale kitu do przygotowania dla tych, ktorzy już mają PIT bike'a?
Dotąd tak funkcjonowały i startowały niemal wszystkie znane mi puchary markowe - pytałem o to w ubiegłym roku ale nie oferowaliśmy nic takiego. Zmieniło się coś w tej kwestii?

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

347

Odp: Sezon 2017

Generalnie nic się nie zmieniło - sprzęt nie kosztuje kilkadziesiąt tysięcy tylko raptem kilka. W zeszłym roku nie było żadnych kitów i promocji więc na nowy sezon również nie przewidujemy takowych. Bardzo chcemy rozpropagować tą dyscyplinę, a biorąc pod uwagę że nie jesteśmy wielką światową marką to uwierz mi że i tak sporo dołożyliśmy do tematu aby wyglądało to tak jak wygląda. Dodam tylko że budżet z motorem, wyjazdami i treningami spokojnie można zamknąć w 10 tyś. Sam wyciągnąłem przed sezonem nowe moto z kartonu i poza zmianą oleju absolutnie nic.. oczywiście można trochę pokombinować ale i tak nie przebijesz 10 tyś w ogólnym rozrachunku.

348

Odp: Sezon 2017

Spidi możesz kupić gotowe moto w specyfikacji Sm w "topowej" wersji z regulowanym zawiasem za 5,5tys ( - rabat), zamontować zbiornik na zlewki i się ścigać.

Pozdrawiam,
Piotrek

349

Odp: Sezon 2017

Ja akurat nie pod swoim kątem pytałem...

Dla jednego kilka cyz nawet 10 tysi to nie wiele a inny każdą stówkę obróci w palcach dziesięć razy zanim ją wyda.
Dlatego jestem zdania, że każda forma dodatkowej zachęty czy wsparcia, nawet drobna, jest dobrym pomysłem. Zdaje sobie sprawę, że dokładacie do interesu ale na tym polega reklama czy budowanie wizerunku marki - zwyczajnie inwestujecie. ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

350

Odp: Sezon 2017

[url]http://motormania.com.pl/sport/offroad/swm-dirtquake-cup-2017-puchar-flat-trackowy-z-motocyklem-w-zestawie/[/url]

Co prawda Flat Track to nie SM ale ciekawe - może kogoś zainteresuje... a i oferta dosyć ciekawa.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

351

Odp: Sezon 2017

Moim zdaniem zajebisty temat tym bardziej iż flat track robi się coraz bardziej popularny .

CRF450R SM

352

Odp: Sezon 2017

Samemu mi przeszło przez moment przez głowę, by tak poszaleć na pitach :) Zawodników chyba wielu nie startuje, konkurencja nie wielka, tylko nigdy nie ścigałem się na torze ale kto wie, może to jest fajna opcja.

A co do FT to już niektórzy producenci wypuścili nawet dedykowane pod to maszyny ;)

353

Odp: Sezon 2017

[url]https://www.youtube.com/watch?v=RQUOIZmvq18[/url]

Ja bym to robił

354

Odp: Sezon 2017

Mi się zdaje, że na flat tracku lepszą robotę robią mocniejsze motocykle, przeróbki z mx są wolniejsze ze względu niewielką moc. Chociaż też zależy jakiej wielkości tor ale na tych amerykańskich widać, że power jest ważny w tym sporcie.

355

Odp: Sezon 2017

Czym ten flattrack jezdzac w kolko rozni sie od zuzlu ??

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

356

Odp: Sezon 2017

nawierzchnia, wielkość toru i motocykle ale prawdę mówiąc jest to żużel w tańszym wydaniu:)

357

Odp: Sezon 2017

Mi się motocykle żużlowe w ogóle nie podobają;)

358

Odp: Sezon 2017

Z żużlem ma to tyle wspólnego, że flat track to wyjściowo był również owal. Resztę rózni już totalnie wszystko.
W żużlu chcesz czy nie to musisz jeździć wyłącznie w lewo - motocykle są tak skonstruowane, że inaczej się nie da.
Na Flat Track'owcyh maszynach nie ma takich ograniczeń. Oczywiście można latać po owalu(relatywnie najłatwiej zorganizować takie zawody, żeby było widowiskowo dla widzów i na owalu się wszystko zaczęło... można jednak również jeżdzić po normalnym krętym torze jak choćby słynne ranczo u VR46.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

359

Odp: Sezon 2017

Pytanie tylko jakie byłoby zainteresowanie takim typem ścigania w Naszym kraju? Chyba raczej niewielkie.

360

Odp: Sezon 2017

Spidi napisał/a:

[url]http://motormania.com.pl/sport/offroad/swm-dirtquake-cup-2017-puchar-flat-trackowy-z-motocyklem-w-zestawie/[/url]

Co prawda Flat Track to nie SM ale ciekawe - może kogoś zainteresuje... a i oferta dosyć ciekawa.

Ja bym osobiście nic nie brał od nich. ;) Z Motormanią i to lepiej nie mieć nic wspólnego i biznesami Pejsera... ;)

Kiedyś z kumplem chcieliśmy wystartować w ichniejszym pucharze MV Agusty 675.
Ja w ostatnim momencie zrezygnowałem z ich ofery leasingowej - ale startowałem w pucharze na własnym moto.
... ale kumpel niestety wziął i do dnia dzisiejszego się "użera". ;)

[url]http://motormania.com.pl/sport/wmmp/puchar-mv-agusty-f3-675-sprawdz-to/[/url]

Miało być 6 wyścigów, były tylko 3. (wszystkie na Slovakiaring).

O wszystkie dodatkowe (owieki, laptimer, telemetria) "ficzery", trzeba było się dopraszać po 10 razy, a w końcu dotarły chyba na 3 rundę.
Ich darmowy transport motocykla kończył się tak, ze motocykle się przewracały w tirze i połowa dojeżdżała poobijana.
Pomijam, że organizacja tego też zostawiała wiele do życzenia... jeden wielki chaos i deorganizacja.

Wracając do głównego tematu. Flat track zajebista sprawa, ja już kiedyś mowiłem, że mogą zabrać asfalt... ale nie sekcje terenową.

#21, śnieg