541

(11 odpowiedzi, napisanych Garaż)

ale wielowypust na wałku aż do wtrysku jest ten sam

542

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Raczej podobnie jak seria.
Ważniejszym pytaniem jest jak długo to jedzie;) Szkoda że nie ma biegów(chyba)

543

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

No i wszystko jasne. Dobre hehe:D
"Wskakuj matka, już napuszczone" mnie rozjebało:D

544

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jaki ma wpływ na życie bycie "nosaczem"? brzmi fajnie ale nie wiem czy mam się śmiać bo masz taki dystans do swojego wielkiego nosa czy może jest to jakaś cecha charakteru?

545

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Brak dziobu wymiata!

546

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

fajny

547

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Jak się nie lata na SM po torze to jest najnormalniej w świecie nudne i cieszy tylko przez chwile. Więc pewnie o to chodziło.

548

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja jestem takim świętym Mikołajem albo i motocyklowym Jezusem i chciałem sprzedać igła sztukę crf450r po remoncie 7 godzin za 7koła z możliwością rejestracji. Wszyscy patrzyli jak na malowane wrota, dzwonili i pierdolili głupoty nikt nawet nie przyjechał oglądać... . Chciałem szybko się pozbyć bo potrzebowałem miejsca i kasy na kolejny sprzęt bez żadnych podtekstów. Rozumiem że trzeba zapłacić 13k za starą CRF bo inaczej żle się z tym czujecie;) Dobrze wiedzieć że lubicie być rypani na kasę:P
Tak czy inaczej kumpel(jak zwykle) kupił ode mnie ten sprzęt i upala go zadowolony do teraz. Znając go, za dwa lata będzie do sprzedania ta crfka świeżo 70godzin po remoncie za 13k czyli tak jak lubicie, zapraszam:)

549

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

Masz 3 mapy. Map switch jest pod prawy udem z tego co pamiętam. Taki okrągły pierdolnik z gumową zaślepką.

550

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

I co... że niby moje 20letnie E36 nie ma tylko 200tyś. przebiegu? Mirek handlarz mówił, że kierownica przetarta bo to tak zapierdala i się trzeba mocno trzymać! A dziura w podłodze bo mało kto wytrzymuje taką moc i sie nie zesra, tzw. system PKP "prosto na tory"... Panie "niemiecka technologia"

551

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zobacz czy TPS chodzi płynnie i jaką ma wartość na zamkniętej przepstnicy.

Jak masz jakieś mody przelotopodobne to w pierwszej kolejności wywal sonde i wyłącz w kompie, po tym zrób reset adaptacji i 15min na jałowych. Gwarantuje efekt "WOW". Wąskopasmówka przy sportowej mapie się tylko niepotrzebnie wtrąca i cały czas dąży do zubożenia mieszanki. Jak chcesz więcej, zapraszam do Bielska na wiosnę mogę Ci postawić jakąś ciekawą indywidualną mapę na jednym ze slotów.

Możesz też zobaczyć dla świętego spokoju clutch switch czy działa bo pewne objawy jego uszkodzenia masz ale to by musiała być kumulacja więc raczej nie sądze żeby się zjebał.

Adaptację się robi po większym serwisie i ingerencjach w układ dolotowy lub wydechowy.

kaj to sie trenuje? To coś ala żużel tylko na asfalcie i latanie w kółko prawda?

553

(20 odpowiedzi, napisanych Garaż)

olek

554

(1,456 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Sposobem na to jest BMW:D Dopiero niedawno wpadłem na to jak nie myśleć o moto przez zimę;)

555

(6,067 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Prawda