571

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

True RSV dojebana:D Ale jak na nieograniczony hajs to masz słabą wyobraźnię;) Superlaggera sobie czeka na Twoje wirtualne nieograniczone piniądze.

572

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Dej no zdjęcie

573

(104 odpowiedzi, napisanych KTM)

W pierwszej kolejności pompa wody, olej co 5tyś. Zawory wychodzi że są do poprawy co 5k(ale to w 990 a w 950 jest większa tolerancja)
Pompa sprzęgła pewnie już jest zjebana podobnie jak siłownik więc trzeba kupić oberona i nową pompę. Generalnie w sporo roboty i warto dać do zrobienia komuś kto wie gdzie się patrzeć na lc8 bo zwykły mechas może tego nie ogarnąć dobrze.

574

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Wiecej jak 5 za apke nie dam bo mi nie jest do niczego potrzebna - jak będzie taka za 5 to kupię w ciemno i zamówię DHL'a po odbiór.
Kupowanie takiego moto za 12+ to porażka.

575

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Szukam takiej za 5 żeby sprzedać po wyprostowaniu korbowodu i wytoczeniu zaworów na forum jako igła za 15 - ale to tak między nami.

576

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Niestety nigdy nie byłem fanem 4 w rzędzie i nie interesowałem się za bardzo tymi sprzętami. (wszystkie są identyczne:P )

za mocna będzie;)

Silnik raczej wejdzie bez przeróbek mi się wydaje, będzie problem żeby resztę gratów uwiesić z nowszego modelu.

Raczej wejdzie.

580

(104 odpowiedzi, napisanych KTM)

Cena 16.5 to trochę drogo za 950, zwlaszcza że trzeba na start dołożyć do tego moto trochę jak do każdego LC8.
Są to kłopotliwe motocykle bardzo często, (zwłaszcza z drugiej ręki) ale dające dużo fanu z jazdy.
Sprzedać jest trudno na 100%.
Po zakupie konieczne jest zrobienie przeglądu pakietu typowych usterek które mogę nawet zniszczyć silnik jeśli się to oleje.
Ogólnie moto na 100% mogę polecieć, lepszą opcją jest tylko wersja na wtrysku;)

581

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

kiedyś muszę sobie 400 sprawić, na mały tor nie ma nic lepszego chyba;)

582

(4,972 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

400 czy 900? Bo ja ich nie rozróżniam.

583

(75 odpowiedzi, napisanych KTM)

jak miałem długie przełożenia w crf i lecialem 5 do odcięcia to też tak miałem. Nie wiem czy to nie przez handbary albo ogólne wysoki srodek ciezkości. Na każdym SM odczuwałem coś podobnego przy prędkościach w okolicach 150.

584

(16 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

MG2100010  pewnie za 1000zł Ci się uchował;)

585

(16 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

chinczyk fajnie działa, polecam - tylko pompe trzeba ogarnąć 10,5