586

(3 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Na ciepło (bo jest jakiś klej) + młotek bezwładnościowy i musi pójść.
[url]http://allegro.pl/mlotek-bezwladnosciowy-sciagacz-do-lozysk-8-30mm-i6657746510.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plasma-basspolska&ev_adgr=Bass&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=CjwKCAjw7MDPBRAFEiwAppdF9NVxNQqJQAJ3EHg0pYNf-wv0zujcSIS4mEQpt59lTiddng-isueJURoChloQAvD_BwE[/url]

587

(4 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Sprawdz sobie te przewody od statora wg. manuala (sorry nie chce mi się tego robić za Ciebie)
Możliwe że dobrze to zdiagnozowałeś.
Mimo wszystko sprawdz jeszcze zawory bo bardzo często tak to wygląda jak masz już ciasne.
Tłok lata w nikasilu czy może żeliwo?

588

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

takie jak sobie zębatki zainstalujesz. Pewnie 200 bez problemu przy odpowiedniej konfiguracji;)

589

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

fajny:D
Wystaw go już na olx i zbieraj cash na ktm 790 bo będzie sztosik na 100%. Tak za 2-3 lata sobie kupie takiego 790 po jakiś przejściach jeśli będzie mnie stać na 3 motocykl

590

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

Skomplikowany temat, ciężko się o tym rozpisać na forum.

591

(226 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

ładnie;) Teraz tylko to wystroić i ogień. BTW. jak będziesz stroił to nie przykładaj wagi do mocy maksymalnej. Poproś żeby skupili się na dolnych i średnich zakresach. Ew. wpadaj do mnie to Ci zrobię szatana ale to dopiero na wiosnę.

592

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

utnijcie te co macie:) Dobra rada.

593

(33 odpowiedzi, napisanych Garaż)

też kiedyś myślałem że hoppingu można bardziej dusić moto - takie są początki korzystania z niego.  Później zaczynasz korzystać z niego przy większych prędkościach i to rozwiązuje problemy:) Do amatorki to w ogóle najlepiej lata mi się bez - nie wiem czemu.

594

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

Z mojego doświadczenia wynika że mapy akrapa mają za duzo paliwa w praktycznie każdym wypadku. Ciekaw jestem jak przy tym modelu, zamelduj co i jak.
Już dawno nie korzystam z gotowych map bo ssą totalnie i zawsze trzeba się pogodzić ze stratą w jakimś zakresie.

595

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Za to na tej wysokości znalazła by się klatka:)

596

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Niestety też tak latam po mieście - jest to silniejsze ode mnie. Nawet jak sobie uświadomie że dzisiaj na spokojnie to po 5min jazdy zapominam:D

Mimo wszystko najbardziej lubie moment jak taki kozaczek jak np. ja czy ten typek z filmiku czy inny nasz forumowy gieroj się wypierdoli i stroi później głupie miny bo nic innego nie pozostało:D Z perspektywy zwykłego człowieka jesteśmy takimi pojebami że to niepojęte :D
BTW. kilka lat temu miałem taką sytuacje że leciałem do pracy na moto z nową kierownicą, dzień wcześniej zmieniłem na szerszą. Leciałem standardowo na pamięć i wpadłem w standardowy korek z prędkością lekko poniżej 80. Szybko zrozumiałem że przekozaczyłem i z tą kierą brak szans że się zmieszcze i za moment komuś urwę lusterko - szybka kalkulacja (albo odruch) po lewej jakiś czarne nowe volvo a po prawej punto:D Wiadomka przyjebałem w punto i wyrwałem ręką lusterko. Było mi tak głupio, takiej kociej mordy dostałem że to jest szok:D zawróciłem i chciałem kobiecinie dawać wszystko co miałem przy sobie za to lusterko - stwierdziła z uśmiechem na twarzy że 150 wystarczy i ogólnie w szoku była że zawróciłem w ogóle. Jeszcze latałem wtedy na cbr w stunt opcji

597

(5 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

Tego piszę, będzie to swego rodzaju Patch. Przewiduję w nim również 4 świece na cylinder marki ISKRA bo japońce ewidentnie tego nie przewidzieli- wszystko będzie dokładnie opisane gdzie należy wiercić w głowicy i jakich narzynek używać -  dużo by opowiadać.

598

(27 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Niczym z tego co wiem. Dopiero E i Y się różnią - dobrze mówe?

599

(5 odpowiedzi, napisanych Suzuki)

wg. service manuala którego właśnie piszę na jedną wymianę oleju przychodzą dwie wymiany pompy. Niestety taka rzeczywistość - trzeba było się z tym liczyć kupując DRZ.

600

(14 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Stary kisielin, najlepszy tor w PL :D