616

(28 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Mam taki do sprzedania:D

tabul napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

xt600 to yamaha ;d

No co ty, jeszcze się przyznaj że sobie to w google sprawdziłeś.

618

(44 odpowiedzi, napisanych Garaż)

200 odkręcania to mało. Z 1/2 robisz sobie przejściówkę na 1/4 i używasz bitów czy czego tam potrzeba ale na 1 biegu bo na 3 urywa główki w śrubach:P

619

(44 odpowiedzi, napisanych Garaż)

ja mam Riobi
[url]http://allegro.pl/ryobi-klucz-udarowy-18v-r18iw3-0-400nm-5ah-nasadki-i6846890509.html[/url]

To jest minimum do swobodnej obsługi moto, reszta tanich udarów akumulatorowych ssie. To że piszą że ma 600-1000 czy milion Nm za 200zł to nic nie znaczy.

620

(2 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Ew. mogę kupić tą apkę jako uszkodzona:P

621

(28 odpowiedzi, napisanych Garaż)

półsyntetyka do tego moto nie wlewaj - musi latać na fulu. Przypalone już pewnie jest więc jak je wymienisz + np. motul 7100 i bedzie to banglać jak trzeba. A kolejna sprawa to nie używaj sprzęgła tak często to zapomnisz że masz z nim problem:P

622

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Hehe tak myślałem:) Btw. możesz mi podesłać jakąś przykładową byle jaką mapę na maila? Chętnie sobie wstępnie popatrzę jak to się kształtuje.

623

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Aż się zastanawiam jakim cudem to na Europe szło z homologacją tyle czasu bez tych wszystkich standardowych ekobzdur dążących do stechiometrycznej. Pewnie wychodziło z salonu na jakiejś totalnie ubogiej mapie i zmieniali to dla klienta docelowego w dniu zakupu.

BTW. jest tam po 1 mapie na cylek czy zrobili 1 mapę dla obu garków?

624

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Poczytałem o Apce 550 i jestem jeszcze bardziej podkręcony. Prosto zrobiony wtrysk bazujący na Alpha-N bez zbędnych map sensorów czyli tak jak lubie:D Ogólnie wydaje się to być prosty motocykl w obsłudze i regulacji wbrew pozorom.

625

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

jestem w takim wieku że już pampersów nie zakładam tylko na specjalną okazję - praktycznie się z nimi nie rozstaje.

626

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Heh jak się trafi okazja "uszkodzona" za śmieszne pieniądze to może sobie kupię:) Takiego "problemu" jeszcze nie miałem więc warto spróbować. SXV zrobiona na 75KM na kole to może być ciekawa sprawa na wypady 1-2razy w roku :D Z tego co widziałem seria na kole generuje koło 55koni a znając włoską myśl techniczną można tam lekką ręką urwać te 20kucy;) Oczywiście całość robiona totalnie dla zabawy bez założeń typu że ma to jeździć niezawodnie:P Niech stoi i się kurzy a jak najdzie ochota to się odpali razem z Super Dukiem żeby poodcinać sobie w garażu na dwie Vki :D

Jeszcze RSV1000 się do mnie uśmiecha.

627

(594 odpowiedzi, napisanych Aprilia)

Brak SM w garażu doprowadził mnie do stanu w którym przeglądałem dzisiaj na OLXie SXV550:P Mam nadzieje że to tylko chwilowa i niegroźna usterka mózgu.

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

629

(35 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

To mała różnica i byś jej nie odczuł. Tajemnica jest w bazach olejowych obu producentów.

630

(35 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Co ty gadasz, jest. 7100 i 300V też chyba kiedyś był
[url]https://www.motul.com/pl/pl/products/7100-4t-10w60--2[/url]