496

(19 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam!
TPS.
Pozdrawiam

497

(5 odpowiedzi, napisanych Przywitalnia)

Siema. Masz jedyny słuszny silnik:D

498

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Hebel nie jest potrzebny z tym że ratunku już nie ma bez hebla i jak Ci się za mocno pobije to koniec przygody.

Ile dokładnie za taką bluze i dres z linka?

500

(8 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Kup nakeda, motocykle które wymieniłeś to gehenna jak chcesz tylko jeździć.

temat bluz kiedyś wróci czy zamknięty już jest? Bo jeśli zamknięty to muszę ogarnąć coś innego z racji na to że mam teraz tylko dwie bluzy:) (jedna dziurawa druga już uwalona)

502

(12 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Za granicą zawsze jest drożej, chyba że przywozisz coś do poskładania tak jak robi to 100% handlarzy. Serio znam kilku i żaden ni przywozi sprzętu igła bo się to nie opłaca. Wszystko idzie z ubezpieczalni i szukają najmniej rozwalonych.
Osobiście od handlarza nigdy bym nie kupił chyba że "przed liftem", co już raz mi się zdarzyło.
Znam osobiście jednego handlarza który ma super opinie w necie, a ostatnio oglądałem jego (jak on to nazwał) "zamrażarkę" gdzie są motocykle przed wstawieniem do salonu, widziałem VFR800Vtec przed i po - przerażająca sprawa i żaden z początkujących motocyklistów  nie będzie w stanie nic stwierdzić. Jeszcze koleś zostawia często jakieś ryski żeby pokazać że on z tym nic nie robił i jak przywiózł tak sprzedaje....

503

(30 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Patrząc po tym co tam modził na nieświadomce to na 100% za duża kompresja.

504

(4 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Taa, to jest chyba jedyny element z tego moto którego nigdy nikt nie sprzeda;D

505

(6 odpowiedzi, napisanych KTM)

wykrętak, 10zł w castoramie.

506

(30 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

To że kompresja Ok to ja wierze, ale czy czasem nie zbyt OK - oto jest pytanie:)

507

(30 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Dokładnie, to doświadczenie wskazuje na to że jest szczelny jak cholera:) A z ciekawości wykop ile Ci tam kompresji wyrzyga, jestem bardzo ciekaw. ;)

508

(30 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

siwa świeca to okopcona czy moze z białym nalotem? Kolejna sprawa to po 1min pracy silnika nie zobaczysz po świecy mieszanki.
Nie możemy za Ciebie naprawić tego silnika, musisz poświęcić czas na zgłębienie tematu i ew. swoje przemyślenia i spostrzeżenia wrzucać na forum a my w miarę możliwości będziemy je weryfikować.

509

(2 odpowiedzi, napisanych Garaż)

Mam taką, na dwa zaciski jest twarda... na jednym będziesz mógł jeździć tylko z wiatrem:P

510

(30 odpowiedzi, napisanych Yamaha)

Zapłon zgodnie z manualem ustaw. Dałeś jakiś niesamowity tłok HC czy coś zwykłego? Planowałeś tą głowicę albo cylinder?