466

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ja do 990 utoczyłem sobie ze zwykłego nasadkowego bo nic się tam nie mieściło. W 690 też jest ten problem że wszystko zbyt grube

467

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

Z mapą jest jak piszesz.
Miałeś albo masz tam ABS? Są te tarcze magnetyczne na tarczach hamulcowych? Bo taka wtyczka zostaje po odłączeniu układu od ABSu i podłączeniu "na krótko"
Żadne błędy Ci nie wyskakują?

468

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ziomuś, odnośnie kostek to ściągnij sobie manuala i masz tam schematy, wszystko ładnie widać. Wtyczka nr. 1 biała wygląda jak od czujnika prędkości, więc jak Ci nie działa to już wiesz na 100%. Wtyczka nr2 wygląda jak jakaś ABSowa ale nie mam pojęcia, obadaj to sobie.
Moto wygląda jakby nie dostawało w ogóle paliwa. Odczep przewód paliwowy od pompy i sprawdź czy podaje jak kręcisz. Musisz to odpiąć od przepustnicy wtrysku a nie na złączce bo ona jest szczelna po rozpięciu. Jak nic nie podaje to znaczy że pompa i tu bym pierwsze zaczął od przekaźnika i bezpicznika.

Pęczek wtyczek do niczego nie podłączonych wg. Ciebie to moim zdaniem wtyczki podłączone do siebie i ładnie powiązane trytką lub rzeczywiście do niczego nie podłączone wyjścia 12V co często ma miejsce w KTMie ale nie wiem czy w 690 takie były. Nawet jeśli były to 1 para przewodów +- nic wiecej a nie 10 kabli.

469

(4 odpowiedzi, napisanych KTM)

przy zaworach nie wyrzucałoby tego błędu. Jeśli jest jak piszesz czyli 3 i 7 to jest to przebicie na cewce zapłonowej. Sprawdz czy po zagrzaniu masz iskre i będzie wszystko jasne.
Nie jestem pewien ale w 690 ten kod błędu odpowiada też za zdupczoną cefkofajkę więc to też moze być przyczyna.
Sprawdz iskrę po zagrzaniu w 1 kolejności.

470

(167 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

U nas w BB to samo. Poproszę tutorial jak zostać gejem hipsterem w za ciasnych spodniach, może życie stanie się prostsze.

A tak poważnie to serio ciężko jest łatwo żyć na moto w tych czasach... na cenzurowanym cały czas, kontrole co zakręt i jeszcze na 2018 się niebiescy u nas w mieście przygotowali z nowymi radarami + jakieś nowe BMWki wjechały do produkowania mandatów... .

O tych wszystkich pseudo torach to ja się już nie wypowiadam. Jak dla mnie mogliby to wszystko zburzyć w pizdu i zostawić tylko Stary Kisielin bo to jedyny normalny tor w PL. Cała reszta za jakiś czas będzie wpuszczała tylko pod warunkiem że napędzasz się żaglem.

471

(33 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Umówmy się, ani to fajne ani praktyczne. Ale wiadomo co kto lubi.
Kiedyś sie jarałem 2t, główne pod wpływem projektu Hackera. Miałem możliwość pojeździć 380, no i sam bym sobie nie kupił;)

472

(6,526 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Sprzedam siodło Subben za 1500zł, zdjęcia na maila.

473

(33 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Taa nuda. Teraz widzę warto oszczędzać bo za jakiś czas będzie CR500 w klocach lego na fajnych partsach do sprzedania;)
Był jakiś projekt w PL który się tak nie zakończył? :D

BTW. czekam na jakiś projekt od Ciebie Hacker bo na ostatnią wielką wyprzedaż się nie załapałem:D

474

(10 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

konstrukcja jest dziwna bo 2 tłoki, 3korby i niecodzienna praca tych podzespołów - moto dla mnie;) Może koło KTM'a kiedyś stanie.
Zobaczymy jak będzie w tym sezonie z mandatami, bo policja moim rejonie się srogo dozbroiła na ten sezon. Jak będzie OK to mozę pod koniec sezonu wskoczy jakaś włoszka właśnie.

475

(10 odpowiedzi, napisanych Husqvarna)

Dokładnie, części jakie Cię interesują to jakieś pompy paliwa i owiewki jak wyjebiesz szlifa. Jak Ci silnik padnie to zakup tłoka będzie najtańszy;) Uszczelki na cały silnik to pewnie drugie 300euro, tłoki są dwa:D Myślę że niezły kosmos jak by to ktoś chciał dobrze zrobić.

476

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

zgadzam się z tą teorią mimo że się w nią nie wpisuje:D

477

(1,036 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Mam zajebistego michelina na sprzedaż 2017r. 2 razy na kisielinie amatorsko - 95% opony, chcesz? Kupiłem nowego.

478

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ja wam nareperuje te aprilie, mam juz majzel i młotek. Brakło drutu ale dokupie albo zastąpie snopowiązałką.

479

(7 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

dziura w karterach jest? Jeśli nie jaka cena za całość?

480

(5 odpowiedzi, napisanych Garaż)

popatrz sobie w manualu, wszystko tam jest opisane.