436

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Dziku napisał/a:
Equil napisał/a:

ogranicznik urwany

Posiadacze smcr-ów twierdzą, że te ograniczniki się urywają od samego patrzenia na nie.

Mina Eqila jak to czyta mówi:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_kXB1uRFUmBUT3q7rEGgQdqKFdTUPSVPE.jpg

437

(13,356 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Miałem i wspominam genialnie. Motocykl który na tamte czasy dawał mi wszystko:) Polecam.

Mimo wszystko w sierpniu zeszłego roku serwisowałem takiego XTka i miałem możliwość trochę nim pojeździć - żałuje że to zrobiłem bo czar tamtych chwil troszkę prysł

438

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Podchodzisz do sprzęta kopiesz w przednie koło, patrzysz czy lusterka sa dobrze ustawione i czy działają kierunkowskazy i klaskon, łańcuch winnien być złoty a koło odziane w świeże Shinko  - jak wszystko jest correct to rzucasz hajs sprzedającemu i do domu.

Trzymam się tego od lat, jeszcze mnie to nie zawiodło:D

439

(10,174 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nic nie tracicie, w moment to będzie nie do odczyszczenia.

440

(52 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

po idealny skocz do salonu:) (wiem że już nie ma, 701sobie kup w takim razie)
SM musi się przewracać i chyba każda była przewrócona, upadek na torze to przygoda?

441

(3 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

16 czy 16.5? i sliki chcesz?  Czy to do starego fajera?

442

(1 odpowiedzi, napisanych Na każdy temat)

mam deskę nitro sub zero na sprzedaż, ktoś coś? Mieszkam w górach więc nie uprawiam sportów zimowych - to chyba oczywiste:)

Hej!
Mam lampę czarną ala polisport w super stanie, kupiłem ostatnio od mańka ale mi się jednak nie przyda i leży wiec sprzedaje.
Na lampie napisane made in italy, najprawdopodobniej jest to Acerbis ale fabryczny z jakiegoś moto np. z TM'a
Cena 50zł

FOTKA
[url]https://1drv.ms/i/s!AldApmS64iyqsyiEj1REvGL8Tq78[/url]


Pozdro

444

(33 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

ktoś tu chyba znalazł cr500 w jakiejś stodole pod Rzeszowem i próbuje zrobić interes życia:D

Myślę że jest sporo takich sprzętów na polskich wsiach co jak się ludziom powie 5k to przecierają oczy z wrażenia i sprzedają w ciemno:)

Btw. dobrym przykładem jest mój sąsiad który chciał rok temu sprzedać za 2000zł osę w 100% oryginalnym stanie, 200km przebiegu, pierwszy właściciel jego dziadek:) Zalana co prawda stoi w piwnicy od kiedy ją kupił jego dziadek czyli miliard lat:)
Dopiero ja mu uswiadomiłem że 10k lekko to chodzi:D był w szoku.

poszło

Siema
Sprzedam kabel łączący z ECU do KTM 690 i 990 pasuje również do RC8:)

Cena 120zł

Dawajcie na PW mam ich kilka, bardzo dobra jakość, wszystkie nowe.
Służę również pomocą jeśli chodzi o jakieś mody w ECU jak kupisz kabelek/ jak nie kupisz też pomogę ;)

Pozdro

447

(8 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

zapinka Ci wystarczy jeśli do 690

448

(33 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

nieprawda:P
Chyba że pod kątem endurzenia po lesie to pewnie tak bo takie 500 2t po lesie na jałowych wszędzie wyjedzie:D

449

(45 odpowiedzi, napisanych KTM)

Mam kilka kabli bo sobie różne tematy testowałem swego czasu, jeden mogę sprzedać - jak coś to PW>

450

(33 odpowiedzi, napisanych Co kupić?)

Ciekawe, ciekawe. Kilka lat temu jak Hacker budował potwora to pamiętam cały internet za tymi wielkimi 2t przepatrzyłem ale z perspektywy czasu widzę że to nie ma sensu:) Za mocne, za lekkie. Przy SMach moc 450 4t jest już wystarczająca i trzeba pracować nad charakterystyką silnika i właściwościach jezdnych. Uganianie się za mocą w tak lekkich sprzętach zakończyło się przez producentów w latach 90 i to najlepszy przykład na to co mówię.